Fronda.pl – jak sama się nazywa – „portal poświęcony” donosi o przełomowym odkryciu pewnych naukowców, którzy mieli dowieść, że modlitwa i znak krzyża zabijają zarazki i oczyszczają wodę.

Katolicki portal fronda.pl donosi o odkryciu fizyk Angeliny Małachowskajej, która razem ze swoimi współpracownikami poprzez eksperymenty miała udowodnić, że znak krzyża i modlitwa „Ojcze nasz” wykonywane nad wodą i jedzeniem oczyszcza je i zabija znajdujące się w nich zarazki.

 – Potwierdziliśmy, że stary zwyczaj czynienia znaku Krzyża nad jedzeniem i piciem przed posiłkiem ma głęboki mistyczny sens. Żywność oczyszcza się dosłownie w ciągu chwili. Jest to wielki cud, który dokonuje się praktycznie każdego dnia – przekonuje naukowiec, która kwestią wpływu znaku krzyża i modlitw zajmuje się od dziesięciu lat.

Jak czytamy dalej na fronda.pl znak krzyża i modlitwa mają – na co rzekomym dowodem są wyniki eksperymentów przeprowadzonych przez cytowaną naukowiec – unikalne właściwości polegające na nadaniu wodzie antybakteryjnych właściwości.

fot. print sceen fronda.pl
fot. print sceen fronda.pl

 – Do badań pobrano próbki wody z różnych miejsc – ze studzien, rzek i jezior. Wszystkie próbki zawierały bakterie pałeczki okrężnicy i gronkowca złocistego. Okazało się jednak, że jeśli przeczyta się modlitwę „Ojcze nasz” i przeżegna wodę znakiem Krzyża, to ilość szkodliwych drobnoustrojów może zmniejszyć się w 7, 10, 100, a nawet więcej aniżeli 1000 razy! – wyjaśnia katolicki portal.

Jak również zauważa poświęcony portal, niedbałe wykonanie znaku krzyża lub modlitwy nie przynosi takich efektów jak opisane wyżej. Znak krzyża i modlitwa „Ojcze nasz” działają cudownie na wodę i jedzenie tylko wtedy, gdy są wykonane dbale, szczerze i z pełnym oddaniem Bogu i głęboką wiarą.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

bh, źródło: fronda.pl

...

Zobacz również