Gwiazda popełniła samobójstwo. Zostawiła dramatyczny list pożegnalny

Gwiazda popełniła samobójstwo. Zostawiła dramatyczny list pożegnalny

Kate Spade została znaleziona martwa 5 czerwca w swoim mieszkaniu. Gwiazda świata mody popełniła samobójstwo, pozostawiając męża i 13-letnią córkę. Właśnie odtajniono jej wstrząsający list pożegnalny, który skierowała do ukochanego dziecka.

Spade odnalazł personel sprzątający, który zatrudniła do opieki nad swym apartamentem. Znana projektantka miała powiesić się na szaliku, który obwiązała wokół klamki.

Kate Spade popełniła samobójstwo

Nie wiadomo, dlaczego gwiazda zdecydowała się na ten szokujący krok. Jej bliscy mieli jednak ujawnić właśnie fragment listu pożegnalnego, który po sobie zostawiła. Opublikował go serwis TMZ. - Bea, zawsze cię kochałam. To nie twoja wina. Zapytaj tatusia! - napisała Spade, zwracając się do swej 13-letniej córki Frances Beatrix.

Trudny czas dla rodziny gwiazdy

Bliscy projektantki pogrążyli się obecnie w żałobie. Nie wiadomo, co się z nimi działo, gdy Spade targnęła się na swoje życie. Sprawą zajmuje się obecnie policja, która bada szczegóły zdarzenia. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Dowbor ujawniła. Jest nieuleczalnie chora
  2. Celebryta polskiego show schudł 133 kilo! Jest nie do poznania
  3. Dantejskie sceny na koncercie Zenka! Cud, że nikt nie zginął
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News