Kate Middleton
youtube.com/ ODN
Mateusz Wysokiński - 30 Maja 2019

Ślub Williama i Kate mógł się wcale nie odbyć. Wszystko przez księcia Karola

Kate Middleton i książę William mogli nie wziąć ślubu. Jak się okazuje, do jednego z najgłośniejszych ślubów w historii brytyjskiej monarchii mogło w ogóle nie dojść. A wszystko przez obecnego teścia księżnej Cambridge. Książę Walii miał stanowczo odradzać synowi małżeństwo.

Kate Middleton, podobnie jak później Meghan Markle, nie zawsze była akceptowana przez brytyjską monarchię. Związek arystokraty i niezwiązanej z kręgami brytyjskiej śmietanki kobiety wzbudzał wielkie kontrowersje. Jak do tamtej pory małżeństwa w brytyjskiej rodzinie królewskiej były zawiązywane zawiązywanie przez osoby "szlachetnie urodzone". Jak się okazuje, największym przeciwnikiem małżeństwa syna z Middleton był książę Karol, który odradził synowi wiązanie się z kobietą.

Kate Middleton mogła nie być częścią monarchii. Przeciwny był temu książę Karol

Karol, który w trakcie swojej młodości zasłynął z wielu romansów i związków, nie chciał, aby jego najstarszy syn w młodym wieku przyjmował sakrament małżeństwa. Ojciec Williama, patrząc na swoje własne doświadczenia, był przekonany, że młodzieńcowi potrzebne jest kilka lat cieszenia się wysokim statusem społecznym i spożytkowaniu go na zabawę i zawiązywanie niewiążących relacji. A takiego zdania był przynajmniej w 2007 roku, kiedy to jego syn przyszedł po poradę dotyczącą małżeństwa.

Maryla Rodowicz odpiera hejtObrzydliwe słowa w kierunku Rodowicz, "Ty stara ruro". Reakcja gwiazdy? BezbłędnaCzytaj dalej

Młody arystokrata był ówcześnie w związku z Kate Middleton, która miała namawiać go na sakramentalne tak. Książę podszedł do ojca i wyznał mu, że w wieku 25 lat nie czuje się na siłach, aby się ustatkować.

- Słuchaj, mam 25 lat, jestem zbyt młody, by wziąć ślub, nie chcę się jeszcze angażować - miał powiedzieć książę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Krzysztof JackowskiNajbardziej odjechane wizje Krzysztofa Jackowskiego. Aż dziw, że ktoś w to wierzyCzytaj dalej

Karol zniszczył związek swojego syna

Książę Karol, słysząc wątpliwości w głosie swojego dziecka, uznał, że William wdał się w niego i zamiast małżeństwa woli wygodne życia singla arystokraty. O ile Elżbieta przed laty wymagała na księciu Walii szybkiego ożenku, o tyle sam były mąż księżnej Diany nie chciał popełniać błędu swojej matki i powiedział coś, co sprawiło, że ówczesna para przestała się na rok spotykać.

- To jest nieuczciwe wobec niej, nie trzymaj Kate w niepewności i zakończ to - namawiał książę Walii

Rada ojca okazała się skuteczna i pierwsze zaręczyny pary zostały zerwane. Na szczęście, miłość okazała się o wiele silniejsza i po roku rozłąki para wróciła do siebie, a w 2011 roku wzięła ślub.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Córka legendarnej polskiej aktorki zginęła w TRAGICZNYM wypadku. Była zjawiskowo piękna
  2. TRAGICZNA katastrofa lotnicza! Właśnie ZGINĄŁ kochany przez miliony muzyk
  3. Marta Kaczyńska jest w kolejnej ciąży?! Wielkie poruszenie po jej najnowszym zdjęciu (FOTO)
  4. Potężna burza wokół Anny Muchy. Fani pytają jej, jak po tym, co zrobiła, może wracać do męża i dziecka
  5. Koszmarna katastrofa lotnicza przy granicy z Polską. Nikt nie przeżył
  6. Dramatyczne słowa żony zabitego Adamowicza. Wyznała smutną prawdę i zamieściła zdjęcia

ksiądzIle zarabia ksiądz? 10 najbardziej opłacalnych zawodówCzytaj dalej

Źródło: Plotek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News