Księżna Kate opuściła pałac z dziećmi?! Doniesienia o książęcym kryzysie rozgrzewają media
youtube.com/ODN
Agata Karczewska - 31 Maja 2019

Księżna Kate opuściła pałac z dziećmi?! Doniesienia o książęcym kryzysie rozgrzewają media

Kate Middleton jest bacznie obserwowana przez media na całym świecie. Pogłoski o kryzysie małżeńskim w pałacu Buckingham nie słabną.

Kate Middleton po raz kolejny jest w centrum zainteresowania mediów. Doniesienia o kryzysie małżeńskim książęcej pary pojawiają się coraz częściej. Tym razem sytuacja jest bardzo poważna. Nie wiadomo czy związek Kate i Williama przetrwa tę próbę. 

Kate Middleton ma dość

Kate Middleton zaledwie miesiąc temu wraz z Williamem świętowała 8 rocznicę małżeństwa. Cały świat pamięta ich bajeczną ceremonię zaślubin, piękną kreację księżnej i wielką fetę brytyjskiego społeczeństwa. 

Polsat Krzysztof Jackowski wypowiedział słowa, które zmroziły krew w żyłach widzówW Polsacie Jackowski wypowiedział słowa, które zmroziły krew w żyłach widzów. Publiczność zamarłaCzytaj dalej

Chyba jednak sielankowy czas książęcej pary dobiegł końca. W brytyjskich mediach pojawia się coraz więcej głosów sugerujących małżeński kryzys. Warto przypomnieć, że Kate i William mają trójkę dzieci George'a, Charlotte i Louisa. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Agata DudaNieznane fakty z życia Agaty Dudy. Podjęła kontrowersyjną decyzjęCzytaj dalej

Jeden z angielskich magazynów informuję, że księżna Kate nie wytrzymała atmosfery panującej w Buckingham Palace. Podobno zabrała ze sobą dzieci i wyniosła się z niego. Czy to jednak prawda? 

Księżna Kate opuściła pałac Buckingham z dziećmi?

Księżna Cambridge, po kolejnej kłótni z Williamem, miała spakować walizki i uciec do swojej mamy Carole Middleton. Brytyjskie społeczeństwo jest zszokowane takim obrotem sprawy. W końcu Kate i William są ulubieńcami Anglików. Od zawsze uchodzili za wzór małżeństwa i rodziny. Jednym z powodów, dla którego księżna miała już dość, były podobno pogłoski o romansie Williama z inną kobietą. Sytuacja między małżonkami zaczyna bardzo przypominać nieudane małżeństwo rodziców Williama czyli księcia Karola i uwielbianej przez ludzi, księżnej Diany. Tamten związek nie przetrwał próby czasu, był naznaczony zdradami i zakończył się rozwodem. 

Inną przyczyną, przez którą książęcej parze się nie układa ma, być zagubienie romantycznej iskry między małżonkami. W tym związku zaczęło brakować pasji i namiętności. Jednak nie wszyscy przedstawiciele angielskiej prasy zgadzają się z tym, że związek Kate i Williama przechodzi kryzys. Ciężko więc wybrać komu należy wierzyć. Wiele wskazuje na to, że dopóki oficjalnie nic nie zostanie ogłoszone ze strony rodziny królewskiej, ani nawet nie doczekamy się wiarygodnego przecieku w postaci chociażby zdjęć, nie ma co wierzyć w pogłoski.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Znany aktor spóźnił się na randkę. Gdy przyszedł, dziewczyna już nie żyła. Została dźgnięta 47 razy
  2. Tragedia 22-latki! Grozi jej AMPUTACJA ust! Fryzjerka wstrzyknęła jej wypełniacz w usta.
  3. Aneta Kręglicka została Miss Świata w 1989 roku. Dziś wygląda tak, że szczęki wylądują wam na podłodze
  4. Jak jutro wejdziecie do Biedronki doznacie szoku. Sklep rozdaje produkty za darmo, Polacy oszaleją
  5. W Polsacie Jackowski wypowiedział słowa, które zmroziły krew w żyłach widzów. Publiczność zamarła
  6. Nie żyje Alina Kwiatkowska - Prokop

KościółCo dzieje się z nami po śmierci? 13 teorii, które wbiją was w ziemięCzytaj dalej

Źródło: Party

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News