Bez tytułu
Wiadomości Pikio - 1 Stycznia 2017

Katastrofalna wpadka Mariah Carey podczas występu sylwestrowego na Times Square (video)

Mariah Carey miała być gwiazdą noworocznej imprezy na nowojorskim Time Square. Niestety, okazała się raczej być wpadką wieczoru - piosenkarka kompletnie nie radziła sobie z występem.

Impreza sylwestrowa na Time Square w Nowym Jorku to jedno z najpopularniejszych i najbardziej obleganych tego typu wydarzeń na świecie. Każdego roku występują tam gwiazdy z najwyższej światowej półki.

W tym roku gwiazdą wieczoru miała być znana bardzo dobrze wszystkim - Mariah Carey. Piosenkarka pojawiła się na scenie tuż przed północą.

Artystka wyraźnie sobie jednak nie radziła. Fakt iż śpiewała z playbacku prawdopodobnie mógłby być jej wybaczony, gdyby nie fakt, że kompletnie nie mogła się "zgrać" z lecącym z taśmy wokalem. W sieci pojawiły się głosy, że to wszystko przez to, iż Carey była po prostu dosyć mocno pijana.

  https://www.youtube.com/watch?v=ZU1pGJW5aLs Wizerunkowej porażki jest świadoma sama artystka, która za pośrednictwem jednego z portali społecznościowych krótko skomentowała swoją wpadkę.
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News