Tragiczne wiadomości z ostatniej chwili. Legendarna piosenkarka straciła wzrok, jest w szpitalu i przeżywa koszmar

Tragiczne wiadomości z ostatniej chwili. Legendarna piosenkarka straciła wzrok, jest w szpitalu i przeżywa koszmar

Straszna katastrofa! Znana piosenkarka nagle straciła wzrok i trafiła do szpitala. Gwiazda miała już niebawem powrócić na scenę. Czy w takim wypadku wszystkie plany legną w gruzach?

Prawdziwa katastrofa dotknęła gwiazdę, która wciąż cieszy się ogromną popularnością. Utrata wzroku może znacznie wpłynąć na jej plany powrotu na scenę muzyczną. Piosenkarka trafiła do szpitala, gdzie zajęli się nią specjaliści. Gwiazda ponoć aż krzyczała z przerażenia... 

Wielka katastrofa. Piosenkarka straciła wzrok 

Zaledwie chwilę temu w mediach pojawiły się doniesienia, że wielka gwiazda straciła wzrok. Mel B., wokalistka z zespołu Spice Girls, trafiła do szpitala chwilę po tym, jak spanikowana wyznała, że nic nie widzi. 

Jak się okazuje, celebrytka od ponad 20 lat nie widzi na lewe oko, co jest spowodowane nieudaną operacją. Z nieznanych przyczyn Mel przestała również widzieć na prawe, co sprawiło, że zaczęła krzyczeć i wraz ze swoim szoferem i asystentką udała się do szpitala. Na miejscu zajęli się nią specjaliści, wykonując szereg niezbędnych badań. Niestety nie udało się jeszcze ustalić, dlaczego piosenkarka przestała widzieć również na prawe oko. Nie wiadomo również czy wzrok udało się już przywrócić. Tragiczne wydarzenia, mogą mieć znaczny wpływ na najbliższe dni. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Spice Girls powraca? Nieznana przyszłość po katastrofie Mel B.

Już niebawem-24 maja-zespół Spice Girls miał zagrać swój pierwszy koncert po wieloletniej przerwie. Wokalistki niestety nie będą śpiewać w pełnym składzie, ponieważ ze swojego uczestnictwa zrezygnowała Victoria Beckham. Teraz jednak cały koncert stoi pod wielkim znakiem zapytania. Na chwilę obecną nie pojawiły się żadne informacje, czy zespół odwołuje swoją trasę. Najprawdopodobniej wszystko okaże się w przeciągu najbliższych kilku godzin.  

instagram/officialmelb/

  1. Beata Kozidrak wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"? Iwona Pavlovic powiedziała całą prawdę. To wyznanie wami wstrząśnie
  2. Małgorzata Kożuchowska jest w drugiej ciąży? Fani nie mają wątpliwości. To zdjęcie mówi wszystko
  3. Dantejskie sceny w Lidlu. Ludzie oszaleli, zdjęcie ze sklepu wprawi was w osłupienie
  4. Jackowski twierdzi, że Polska będzie musiała spłacać ogromne pieniądze. Jeśli ta wizja się spełni, to oznacza tragedię
  5. Roksana Węgiel w sukience z lateksu na Wielkiej Gali Gwiazd. Wszyscy patrzyli tylko na 14-latkę
  6. Tragedia po koncercie popularnego zespołu disco polo. Była nieprzytomna, nie oddychała
  7. To już oficjalne: pensja minimalna pójdzie w górę. Spora podwyżka dla miliona Polaków, wiemy od kiedy

Źródło: PARTY

Następny artykuł