W Radomiu doszło do tragicznego wydarzenia. Karetki zawiozły już rannych do szpitala, a na miejscu zapanował chaos. Podczas pokazów nad terenem wydarzenia przeszła potężna burza. To była prawdziwa katastrofa: nawałnica zablokowała pokazy i sprawiła, że kilka osób musiało trafić do szpitala. O sprawie poinformowało Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych.

Mowa o Air Show 2017, które odbywa się co dwa lata w Radomiu. W czasie pokazów nagle zerwała się potężna burza. Piloci byli przerażeni siłą żywiołu. Ludzie pochowali się, gdzie mogli, mając w pamięci to, co podobny kataklizm zrobił niedawno na Pomorzu.

Nawałnica, która przeszła nad terenem Air Show 2017 po południu, była tak silna, że maszyny nie były w stanie jej się oprzeć. Na terenie imprezy wiatr porozrzucał plastikowe krzesła, stoły, wywracał parasole, a balon reklamowy upadł na kobietę.

Potrzebna była pomoc ratowników medycznych. Pięć osób trafiło do szpitala. Air Show 2017 zostało przerwane, a wydarzenie można było wznowić dopiero po 16:00, kiedy atmosfera znacznie się uspokoiła.

źródło: twitter.com/DGeneralneRSZ
źródło: twitter.com/DGeneralneRSZ
źródło: twitter.com/DGeneralneRSZ
źródło: twitter.com/DGeneralneRSZ

źródło: se.pl

12 szokujących faktów o śmierci, które zmrożą ci krew w żyłach

...

Zobacz również