To zmienia wszystko ws. Smoleńska! Ujawniono sekret tajemniczego generała

To zmienia wszystko ws. Smoleńska! Ujawniono sekret tajemniczego generała

Katastrofa Smoleńska jest wciąż bardzo delikatnym i drażliwym tematem dla wielu Polaków. Nadal trwają prace mające na celu wyjaśnienie przyczyn tej tragedii. Teraz "Gazeta Polska Codzienna" odkryła jedną z największych tajemnic związanych z katastrofą.

Komisje zajmujące się katastrofą smoleńską nadal prowadzą badania mające na celu ustalenie przyczyny katastrofy rządowego tupolewa. Od tego tragicznego wypadku minęły już ponad 8 lat, a mimo to nadal jest jeszcze wiele rzeczy, które budzą lawinę kontrowersji. "Gazeta Polska Codzienna" ustaliła jedną z największych tajemnic katastrofy smoleńskiej, której nie udało się odkryć nikomu innemu przez ponad 8 lat.

Katastrofa smoleńska: to zmienia wszystko

Kryptonim "Logika" spędzał sen z powiek ludziom zajmujących się sprawą katastrofy TU-154M. Właśnie ta osoba podejmowała kluczowe decyzje w dniu katastrofy i to właśnie on podjął decyzję o sprowadzeniu samolotu prezydenckiego na ziemię pomimo fatalnych warunków atmosferycznych. Gazecie udało się ustalić, że pod tajemniczym kryptonimem "Logika" kryje się dowództwo wojskowego lotnictwa transportowego Rosji, a w dniu katastrofy dowodził nim generał Władimir Benediktow. Mężczyzna w przeszłości uczestniczył w trzech wojnach oraz ma specjalność wojskowego pilota-snajpera. Dodatkowo zastępcą dowódcy i szefem sztabu dowództwa całego wojskowego lotnictwa transportowego Federacji Rosyjskiej mianował go sam Władimir Putin. Te ustalenia zmieniają wszystko to, co do tej pory zostało ustalone na temat katastrofy smoleńskiej. Teraz wiadomo, kto jest odpowiedzialny za katastrofalną w skutkach decyzję, która w jednym momencie pozbawiła Polskę wielu kluczowych osobistości. Na niekorzyść generała świadczy dodatkowo fakt, że obraca się w towarzystwie osób ściganych przez prokuraturę za korupcję. Nie wiadomo jaki udział w tych procederach miał generał, jednak na pewno wiedział o większości tych działalności. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.  1. Morawiecki przemawiał w Parlamencie Europejskim. Nagle: „SPI***ALAJ!”
  2. Marta Kaczyńska wciąż nie może się podnieść. Skatowała ją przeszłość
  3. Lista “Agresywne rasy psów”. Na jakie rasy psów potrzebne jest pozwolenie?
źródło: fakt.pl Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu