Katastrofa_w_Smoleńsku-1-1021x580
Wiadomości Pikio - 24 Grudnia 2018

Przełom ws. katastrofy smoleńskiej! Brytyjscy prawnicy nie mają wątpliwości

Katastrofa smoleńska znów staje się bardzo głośnym tematem. Choć sprawa ciągnie się od lat, to dopiero teraz doczekaliśmy się prawdziwego przełomu! Interweniowała Rada Europejska, a brytyjscy prawnicy ogłosili niesamowitą deklarację! Cały świat już o tym usłyszał.

Kancelaria prawna w Wielkiej Brytanii rozpocznie postępowanie. Celem jest... unieważnienie raportów dotychczas sporządzonych przez Rosję i Polskę! Brytyjscy prawnicy są przekonani, że podczas badań katastrofy smoleńskiej doszło do poważnych naruszeń. Politycy z opozycji mogą zostać skazani.

Katastrofa smoleńska: Brytyjczycy komentują, będą konsekwencje

Prawnicy z Londynu stwierdzili, że powołani przez Platformę Obywatelską eksperci poważnie naruszyli obowiązujące zasady i zaniedbali badania. Ich raporty są pełne braków i nieścisłości. Największa obecnie partia opozycyjna w polskim parlamencie przeżywać będzie ciężkie chwile, bowiem jej politykom postawione zostaną poważne zarzuty.
- Wcześniejsze rosyjskie i polskie raporty na temat katastrofy smoleńskiej nie wykazały zgodności z formatem załącznika 13. chicagowskiej konwencji ICAO, znajdowały się w nich oczywiste braki i poważne zaniedbania, a także brakowało wystarczających dowodów na poparcie głównych tez raportów - wyjaśnia ekspert specjalizujący się w badaniach katastrof lotniczych, Frank Taylor. Katastrofa smoleńska powoli staje się tematem, który dotyczy nie tylko Polski. Niedawno Rada Europy wezwała Rosję do jak najszybszego zwrócenia Polsce wraku samolotu. Jest to duży przełom. Specjalnie zadowolony z tej sytuacji jest poseł PiS Dominik Tarczyński, którego działania w Radzie Europy przyczyniły się do tych wydarzeń.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij nam maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Anna Mucha pokazała półnagie zdjęcie. Fani oszaleli!
  2. Opozycja zwija się ze śmiechu. Ujawniono "miłosny list" Andrzeja Dudy
  3. Franciszek zmiażdżył ochrzczonych katolików. Jeżeli jesteś wśród nich, bardzo Cię zaboli
  4. Masz groszową emeryturę? Zabiorą ci ją
  5. Tłum zamęczał zwierzęta na śmierć. Karma wróciła, 5 osób rannych
>
Jan Paweł IIJan Paweł II w ostatnich chwilach życia. 9 zdjęcie będzie prawdziwym wstrząsem dla KatolikówCzytaj dalej
>
Jan Paweł IIJan Paweł II w ostatnich chwilach życia. 9 zdjęcie będzie prawdziwym wstrząsem dla KatolikówCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News