Historyczny przełom ws. Smoleńska! Ujawniono wstrząsające fakty

Historyczny przełom ws. Smoleńska! Ujawniono wstrząsające fakty

Prawo i Sprawiedliwość odkąd tylko katastrofa smoleńska miała miejsce, walczą o to, by udowodnić, że doszło wtedy do zamachu. Teraz pojawił się ogromny przełom w tej sprawie. Znamy wstrząsające wyniki sekcji zwłok jednej z ofiar.

Ta informacja może zmienić wszystko. Od 2010 roku PiS próbuje udowodnić, że katastrofa smoleńska nie była nieszczęśliwym wypadkiem, ale zamachem na polską elitę. Być może teraz okażę się, że mieli rację.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ: Marta Kaczyńska oburzyła tysiące Polaków. Jej nowy pomysł rozpętał burzę

Katastrofa smoleńska: nowe fakty

Podkomisja smoleńska ujawniła informację dotyczącą sekcji zwłok jednej z ofiar katastrofy. Wychodzi na to, że Jarosław Kaczyński nie na darmo walczył o ujawnienie okoliczności śmierci swojego brata, prezydenta Polski - Lecha Kaczyńskiego. - Podkomisja smoleńska: liczne części samolotu Tu-154M, a także ciało przynajmniej jednej ofiary badane specjalistycznymi urządzeniami, wykazały obecność materiałów wybuchowych - takie informacje pojawiły się w mediach Podkomisja smoleńska poinformowała, że części materiałów wybuchowych, które odnaleziono w ciele jednej z ofiar, są koronnym dowodem na to, że w tragedii brały udział osoby trzecie.
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Będą dymisje w rządzie PiS! Jest 5 nazwisk ministrów
  2. Największa tajemnica Jana Olszewskiego wyszła na jaw! To dlatego Wałęsa go obalił?
  3. Przełomowy moment w historii! Tusk zdecyduje o losie UE
  4. Rydzyk będzie zachwycony. Doda pokazała to publicznie
  5. Kaczyński ze szpitala właśnie odpalił polityczną bombę atomową!
Źródło: twitter.com
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News