Darek z Klanu ożenił się z córką ofiary katastrofy smoleńskiej. Niewielu zna prawdę o jego życiu prywatnym

Darek z Klanu ożenił się z córką ofiary katastrofy smoleńskiej. Niewielu zna prawdę o jego życiu prywatnym Źródło: flickr/Daniel Kruczynski

Katastrofa smoleńska była jednym z najbardziej tragicznych wydarzeń w historii najnowszej Polski. Niewielu jednak wie, że Darek z Klanu jest w związku z córką jednej z ofiar. Popularny aktor tworzy z nią szczęśliwe małżeństwo.

Katastrofa smoleńska odbiła swe piętno na wielu ludzkich życiach. Jest to temat poruszany do tej pory, niewielu jednak wie o pewnych kwestiach związanych z rodzinami ofiar tej tragedii. Okazuje się, że Dariusz Lewandowski, czyli popularny Darek z Klanu, związany jest z córką jednej z ofiar tej tragedii. Chodzi o popularną polityk. 

Tworzą udane małżeństwo

W 2004 r. Dariusz Lewandowski poznał Katarzynę Deresz, wziętą prawniczkę. Córka znanej posłanki Jolanty Szymanek-Deresz szybko wpadła w oko popularnemu aktorowi. Dariusz nie zdawał sobie początkowo sprawy, z kim ma do czynienia. Jego przyszła teściowa była w końcu bardzo ważną postacią w polskiej polityce, m.in. pełniła funkcję szefa Kancelarii Prezydenta RP, Aleksandra Kwaśniewskiego. 

- To nie miało dla mnie żadnego znaczenia. Dlatego długo zwlekałem z oświadczynami, żeby udowodnić, że nie jestem jedynie łowcą posagów - wyznał Dariusz Lewandowski w rozmowie z Rewią. 

Ślub odbył się w 2009 r. Zaledwie kilka miesięcy później teściowa Lewandowskiego zginęła w katastrofie smoleńskiej. Nie doczekała narodzin swojej pierwszej wnuczki, Nataszy. 

Pomimo wielkiej tragedii, małżeństwo Katarzyny i Dariusza przetrwało próbę czasu, są szczęśliwym małżeństwem, choć niewiele wiadomo o ich życiu prywatnym. Darek z Klanu zdradził, że tajemnicą sukcesu ich związku jest wzajemne uzupełnianie się, co najwyraźniej wychodzi im doskonale. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Katastrofa smoleńska zmieniła wiele w polskiej polityce

Katastrofa polskiego samolotu Tu-154 w Smoleńsku miała miejsce 10 kwietnia 2010 roku. Zginęło w niej 96 osób, w tym najważniejsze osoby w państwie jak prezydent RP, Lech Kaczyński wraz z żoną Marią czy ostatni prezydent RP na uchodźstwie Ryszard Kaczorowski.

Dzisiaj grzeje: 1. Ojciec zamknął się z córką w kuchni, mieli robić śniadanie. Nagle matka otworzyła drzwi i zamarła
2. Ich pies ciągle szczekał. Wkrótce zobaczyli najstraszniejszą scenę w swoim życiu

Był to drugi pod względem liczby ofiar wypadek w dziejach polskiego lotnictwa i największa pod względem liczby ofiar tragedia w historii polskich Sił Powietrznych. Katastrofy smoleńskiej nie przeżył żaden pasażer, ani nikt z załogi samolotu. Do tej pory trwają kontrowersje i spory odnośnie przyczyn tej tragedii. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Od zawsze bała się pitbulla sąsiada. Pewnego dnia pies zaczął szczekać i ruszył do jej domu, natychmiast wezwali karetkę
  2. 11-latka od dwóch lat była gwałcona w szkole. Rodzice zamarli odkrywając jej powiększony brzuch
  3. Jest afera. Cejrowski niewyobrażalnie poniżył Roksanę Węgiel i Viki Gabor
  4. Jantar nie ucieszyłyby obecne wydarzenia w jej rodzinie. Bardzo przykre
  5. OGROMNA grzywna za wycięcie drzewa na własnej posesji. Nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych

Źródło: wp

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News