Ogromna katastrofa samolotu wstrząsnęła światem. Przerażający film z wnętrza maszyny

Ogromna katastrofa samolotu wstrząsnęła światem. Przerażający film z wnętrza maszyny Źródło: Fot. Twitter/Ashley Garcia

Katastrofa samolotu, do której doszło w meksykańskim stanie Durango, wstrząsnęła światem. Na pokładzie maszyny, który rozbił się tuż po starcie, znajdowały się aż 103 osoby. Samolot natychmiast stanął w płomieniach, a przerażeni pasażerowie zaczęli z niego uciekać w ogromnym popłochu.

Do katastrofy embraera 190 linii Aeromexico doszło 1 sierpnia, jednak dopiero dziś dowiedzieliśmy się o niej nieco więcej. Przekazano już między innymi, że wśród 99 pasażerów na pokładzie znajdowało się 11 dzieci.

Katastrofa samolotu w Meksyku

Na szczęście wszystkim osobom, które leciały maszyną do stolicy, udało się przetrwać wypadek. Aż 49 z nich trafiło niestety do szpitala, w tym 2 w stanie krytycznym. - Najpewniej złe warunki pogodowe – deszcz i gwałtowna burza – zmusiły pilota do lądowania - powiedział o przyczynach zdarzenia Jose Aispuro, pełniący funkcję gubernatora stanu Durango.

Jak wygląda katastrofa samolotu?

Co ciekawe, w sieci pojawił się filmik nagrany przez jedną z pasażerek. Widzimy na nim moment katastrofy oraz płonący samolot uwieczniony w czasie ucieczki turystów z jego wnętrza. - Dzisiaj stanęłam w obliczu mojego największego strachu. Nic nie jest w stanie opisać tego, co czułam w tamtym momencie, ale nie mogę dziękować nikomu prócz Boga, że dał mi szansę, by wyjść z tego żywa i zdrowa - napisała na Twitterze Ashley Garcia, której nagranie możecie zobaczyć poniżej.

ZOBACZ TAKŻE: Fakt oskarża b. senatora PO! Kokaina i przemoc domowa

ZOBACZ TAKŻE: Meghan Markle postanowiła zniknąć. Nie wytrzymała, już jej nie zobaczymy

ZOBACZ TAKŻE: Największa katastrofa lotnicza od lat. Nikt nie przeżył

ZOBACZ TAKŻE: Zdjęcie wstydu. Od 40 lat skazujemy psy na gehennę i straszną śmierć

Następny artykuł