Dramat w przestworzach. Samolot stanął w płomieniach, wszyscy pasażerowie nie żyją
Fot. Instagram/theroyalfamily
Sara Osiecka - 7 Maja 2019

Dramat w przestworzach. Samolot stanął w płomieniach, wszyscy pasażerowie nie żyją

Katastrofa lotnicza zawsze jest ogromną tragedią. Tym razem to, co się wydarzyło, jest szczególnie wstrząsające, bowiem nikt z osób na pokładzie nie przeżył. Kulisy wydarzenia są przerażające.

Katastrofa lotnicza zawsze wiąże się z dramatem osób lecących w samolocie oraz ich rodzin. Czasem okazuje się, że wypadek nie był tak poważny, jak zakładano, a większość pasażerów i załogi przeżyła. Ten przypadek zakończył się jednak najczarniejszym scenariuszem - maszyna spłonęła, a wszyscy obecni na pokładzie zginęli. Ofiar jest bardzo dużo.

Marta Kaczyńska jest wściekła na byłego mężaByły mąż Kaczyńskiej szokująco o stosunkach płciowych. Marta mu tego nie daruje?Czytaj dalej

Wyjątkowo tragiczna katastrofa lotnicza. Szczegóły wydarzenia są wstrząsające

Jak podaje RMF24, w stanie Coahuila rozbił się mały samolot pasażerski, który transportował widzów walki bokserskiej, jaka odbyła się między meksykańskim zawodnikiem Saula "Canelo" Alvareza, a Amerykaninem Danielem Jacobsonem. Lot odbywał się na trasie Las Vegas - Monterrey w północnym Meksyku. Maszyna nie dotarła jednak do celu.

W poniedziałek meksykańskie służby kontroli powietrznej dokonały makabrycznego odkrycia. W Coahuili odnaleziono doszczętnie spalony wrak samolotu. Wszystkie elementy zostały niemal całkowicie pochłonięte przez płomienie. Przedstawiciele służb obawiali się najgorszego.

Obawy wkrótce miały się spełnić. Na badany obszarze znaleziono mnóstwo fragmentów ludzkich ciał, w większości totalnie zniszczonych. Specjaliści stwierdzili, że tak fatalny stan zwłok zdecydowanie utrudni cały proces identyfikacji ciał. Na pokładzie znajdowała się 13 osób, w tym 10 pasażerów i 3 członków załogi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

barbara kurdej-szatanRusin, Kurdej-Szatan, Gessler, Szelągowska. Ile zarabiają polskie gwiazdy?Czytaj dalej

Zasmucające fakty o ofiarach. Ustalenia specjalistów są przybijające

Według listy pasażerów, na pokładzie znajdowały się tylko osoby o nazwiskach brzmiących po latyosku, co pozwala przypuszczać, że wszystkie ofiary były pochodzenia meksykańskiego. Pasażerami feralnego lotu były osoby w przedziale wiekowym od 19 do 54 roku życia.

Szczególnie wstrząsający wydaje się jeden fakt. Ustalono, że w samolocie przebywał biznesmen Luis Octavio Reyes Dominigues. 55-latek wybrał się w podróż na walkę bokserów razem z żoną i trojgiem dzieci. Cała rodzina zginęła.

Trwa ustalanie szczegółów dotyczących innych poległych. Rodzina, przyjaciele oraz wszyscy rodacy zmarłych są pogrążeni w głębokiej żałobie i modlitwie za ich dusze.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polsat wyświetli dziś najbardziej kontrowersyjny polski film wszech czasów. Krytycy go zmiażdżyli. Wasze wnętrzności tego nie wytrzymają
  2. Agnieszka Fitkau-Perepeczko z partnerem. Jest od niej o 41 lat młodszy! Nie uwierzycie kim jest!
  3. Żona Sławomira pokazała się tak, jak stworzył ją Bóg. Oniemiejecie (FOTO)
  4. Cena luksusowej torebki od Michaela Korsa w Lidlu zwala z nóg. Już za parę dni kobiety będą się o nie walczyć
  5. Z kim obecnie jest Piotr Żyła? Prywatne życie skoczka
  6. Michał Wiśniewski nagrał porażającą piosenkę o rozstaniu z czwartą żoną. Odebrało nam mowę

jolanta kwaśniewskaWytworniejszą damą Agata Duda czy Jolanta Kwaśniewska? Niezapomniane stylizacjeCzytaj dalej

Źródło: RMF FM 24

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News