Katastrofa LOTNICZA w Polsce!

Katastrofa LOTNICZA w Polsce!

Doszło do dramatycznej sytuacji. Miała miejsce katastrofa lotnicza. Na miejsce skierowano już służby ratownicze. Informację potwierdza także wojsko. Są ranni, trwa akcja ratownicza.

Na lotnisku wojskowym w Dęblinie doszło do dramatycznej sytuacji. Najprawdopodobniej rozbił się śmigłowiec. W wyniku katastrofy są ranni. Służby rozpoczynają akcję ratowniczą. - Dowództwo informacyjne potwierdza, że doszło do wypadku - podało RMF FM. ZOBACZ TAKŻE: Katastrofa w Tatrach! Zniszczone domy, tysiące ludzi odciętych od świata Równocześnie wojsko, które administruje lotniskiem, nie chce podawać żadnych szczegółowych informacji.

Katastrofa lotnicza: skierowano śmigłowiec ratunkowy

Nie są znane przyczyny katastrofy. Media podają na razie bardzo szczątkowe informacje. Nie wiadomo także, czy w wyniku wypadku ktoś zginął. Na razie media informują jedynie o rannych. Wiadomo jednak z pewnością, że osoby, które ucierpiały w wypadku, musiały ponieść poważne obrażenia. Na miejsce skierowano bowiem śmigłowiec Lotnicznego Pogotowia Ratunkowego. ZOBACZ TAKŻE: Katastrofa! Trwa szaleńcza akcja ratunkowa, dziesiątki ofiar Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News