Jackowski właśnie przeraził Polaków. Przepowiedział katastrofę, która wstrząśnie Europą

Jackowski właśnie przeraził Polaków. Przepowiedział katastrofę, która wstrząśnie Europą Źródło: yt.com/Onet News

Katastrofa lotnicza może wydarzyć się już wkrótce? Tak twierdzi Krzysztof Jackowski, znany jasnowidz z Człuchowa, który postanowił podzielić się z widzami swoimi przeczuciami na najbliższe miesiące.

Katastrofa lotnicza, która wstrząśnie całą Europą, wydarzy się już niedługo - tak twierdzi najsłynniejszy polski jasnowidz. Oprócz tego jego najnowsze wizje dotyczyły takich aspektów jak przyszłość Unii Europejskiej oraz prognoza pogody.

Krzysztof Jackowski aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, korzystając ze swojego daru niemal codziennie i informując społeczeństwo o swoich przeczuciach. Tym razem postanowił zebrać garść przeczuć i wizji, które mu się przydarzyły, dotyczących drugiej połowy 2019 roku. Wśród nich znajduje się tragedia wielkiego samolotu pasażerskiego, która może mieć miejsce już wkrótce.

Katastrofa lotnicza, przyszłość Unii Europejskiej... Co jeszcze zobaczył Krzysztof Jackowski?

W nowej wizji Krzysztofa Jackowskiego jego fanów najbardziej zszokowała wiadomość o "wielkim, pasażerskim samolocie", który nieuchronnie uderza w ziemię. Ma to być coś naprawdę strasznego, co wstrząśnie całą Europą. Jego zdaniem może wydarzy się to już wkrótce, niekoniecznie pod koniec roku, a miejsce wypadku zostało określone na "w Europie, ja bym powiedział, że wręcz blisko Polski, chociaż nie w Polsce".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Podczas swojego wystąpienia jasnowidz z Czuchowa odniósł się także do kilku innych rzeczy. Zaczął się zastanawiać nad przyszłością Unii Europejskiej. Jak twierdzi, najbliższe wybory do europarlamentu będą niezwykle ważne. Zaraz po nich władze UE zdecydują się na bardziej otwarte działania w kierunku uciskania obywateli. Mają zostać podniesione opłaty, przeznaczone na jej finansowanie, co przełoży się na ogólny wzrost cen. Nie da się tego uniknąć, a Polskę dotknie to bardzo mocno.

Jeszcze jedna wizja dotyczyła pogody na najbliższy czas. Jego zdaniem ten rok będzie istną karuzelą pogodową i trudno jednoznacznie przewidzieć, kiedy co wystąpi. Upały i susze mają przeplatać się z chłodem i gwałtownymi burzami, a nawet podtopieniami. Porównując tę wizję z zawirowaniami pogodowymi z ostatnich dni, ale także tymi przewidywanymi na kolejne, można stwierdzić, że obie prognozy się pokrywają.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  2. Rodzony brat Joanny Kulig jest POWAŻNIE CHORY! Dramatyczna sytuacja: „Ma problemy z mówieniem i poruszaniem się”
  3. Brawo, słowa jasnowidza Jackowskiego spełniają się co do joty. Niestety, teraz sprawdza się najgorsze
  4. Dzielny syn oddał życie za matkę. Uratował kobietę przed najgorszą możliwą sytuacją
  5. TVP przedstawiła fatalną prognozę pogody. Przez 3 dni będzie tak, że aż nas poderwało ze złości
  6. Wielkie zmiany w 500 plus stały się faktem. Sejm pod osłoną nocy zlikwidował kluczowe kryterium

źródło: https://pikio.pl/tag/super-express/

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News