Niemiecki samolot rozbił się w Polsce! Są ofiary śmiertelne

Niemiecki samolot rozbił się w Polsce! Są ofiary śmiertelne

Katastrofa lotnicza w południowo-zachodniej Polsce pochłonęła życie jednej osoby. Niemiecki samolot cywilny z niewiadomych przyczyn uderzył w ziemię. Na miejscu pracują już odpowiednie służby.

Katastrofa lotnicza w Polsce

Do zdarzenia doszło na pograniczu województw lubuskiego i dolnośląskiego. Niemiecka awionetka z niewiadomych przyczyn uderzyła w ziemię. ZOBACZ TAKŻE: Katastrofa lotnicza. Samolot runął na parking, są ofiary śmiertelne Na miejscu zginęła jedna osoba. Był to pilot maszyny. Nie wiadomo, czy wewnątrz znajdowali się pasażerowie. Nieznany pozostaje także cel lotu feralnej awionetki. W pobliżu brak jest również lotnisk.

Pilot awionetki zginął na miejscu

Wrak samolotu znajduje się od głównej drogi miasta Klikowa. Strażacy, którzy przybyli na miejsce próbowali podejmować akcję ratunkową, lecz obecny lekarz natychmiast stwierdził zgon pilota samolotu. Sprawę bada policja.

Samolot z polskimi turystami rozbił się na amerykańskiej Alasce

W niedzielę na północnoamerykańskim półwyspie rozbiła się awionetka z pięcioma osobami. W środku znaleziono cztery ciała polskich turystów. Pilota nie było na miejscu, gdy po dobie od wypadku dotarli tam ratownicy. Uznaje się go za zaginionego. - Nie było śladów stóp czy innych śladów prowadzących od miejsca (wypadku - red.), ani żadnych znaków pozwalających sądzić, że któryś z pasażerów oddalił się od samolotu - podali mediom ratownicy.
Wcześniej akcję ratunkową utrudniały warunki pogodowe. Ratownicy musieli czekać cały dzień. W końcu na miejsce udał się helikopter, a spuszczony na linie ratownik dokonał inspekcji wraku. - To bardzo niebezpieczne miejsce, na stromym zboczu. O tej porze roku nie da się tam wejść z powodu zagrożenia lawinami, spadającymi głazami i bryłami lodu - powiedział ratownik Chris Ericson. Pilot rozbitej awionetki kontaktował się ze służbami, mówiąc o rannych, którzy znajdowali się w maszynie. Teraz jednak nie wiadomo, gdzie może się znajdować. Wszystkie ofiary mają obywatelstwo Rzeczypospolitej Polskiej. ZOBACZ TAKŻE: Okropna tragedia w Polsce! Amputacje na miejscu, ofiary śmiertelne źródło: rmf24.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News