Katastrofa lotnicza za granicą. Pilot i turyści nie żyją

Katastrofa lotnicza za granicą. Pilot i turyści nie żyją Źródło: Pikio.pl

Katastrofa lotnicza, która miała miejsce w Ameryce Północnej, wstrząsnęła mediami. Samolot tuż po starcie znalazł się w morzu. Podczas uderzenia maszyny mężczyźni odnieśli bardzo poważne obrażenia, które dla większości z nich skończyły się śmiercią na miejscu.

Katastrofa lotnicza, podczas której zginęła cała załoga samolotu, wzbudziła przerażenie wśród naocznych świadków. Na ten moment nie wiadomo dokładnie, co spowodowało wypadek samolotu.

Katastrofa lotnicza w Ameryce Północnej. Zginęli wszyscy uczestnicy wycieczki

Samolot Piper PA-32-260 ruszał właśnie z wyspy Roatán, która należy do archipelagu Bahia. Lot nie miał trwać długo, bowiem turyści chcieli dotrzeć tylko do miasta Trujillo, które oddalone było o około 70 km. Jak podaje AFP (przez PAP), samolot chwilę po znalezieniu się w powietrzu nagle zachwiał się, a chwilę później wylądował w wodzie.

Podczas upadku, pięciu mężczyzn, którzy brali udział w locie, zginęło. Wśród nich było czterech Kanadyjczyków i Amerykanin.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jednemu z uczestników prawie udało się przeżyć katastrofę

Jak podaje AFP jeden z mężczyzn przeżył uderzenie samolotu. Gdy na miejsce dotarła pomoc medyczna natychmiast postanowiono przetransportować go do szpitala. Niestety zmarł w drodze do placówki. Prawdopodobnie w momencie katastrofy mężczyzna doznał poważnych obrażeń, które spowodowały jego późniejszy zgon.

Świadkowie będący na miejscu byli przerażeni całą sytuacją. Wielu z nich zrobiło zdjęcia, na których widać wrak samolotu Piper PA-32-260, który dryfował na oceanie. Stan samolotu z pewnością był utrudnieniem dla ratowników, którzy mogli mieć problem z wyciągnięciem ciał z wraku.

W tym momencie służby ustalają, co mogło być przyczyną przerażającej katastrofy. Póki co media nie podają informacji, które by ją wyjaśniały.

Samolot PA-32-260 jest niewielkim samolotem, którym turyści przemieszczają się pomiędzy wyspami, a także innymi zakątkami Hondurasu. Tamtejsze wyspy są celem podróżników z całego świata, którzy corocznie odwiedzają je, aby spędzić tam urlop. Szczególnie na wspomnianym Roatán, która znajduje się nieopodal rafy koralowej.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Prowadząca Dzień Dobry TVN adoptowała córkę! Wyjawiła to dziś podczas odcinka na żywo 
  2. Legendarna polska aktorka zabiła siebie i swojego męża. Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską, co się stało?
  3. NIE ŻYJE najseksowniejsza sportsmenka na świecie! Jej śmierć była nagła i niespodziewana
  4. TVP: podczas pogrzebu z trumny dochodziły dźwięki. Żałobnicy przerażeni, interweniował lekarz
  5. Widok grobu śp. aktora grającego Edzia w "Kiepskich" rozrywa serca na szczątki
  6. Gdzie tak naprawdę mieszka teraz Michał Wiśniewski? Takiej posiadłości nie ma nikt (FOTO)
  7. Ile wzrostu ma Kasia Cichopek? Wstrząs, w telewizji nie widać, że jest tak niska

Źródło: FAKT24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News