Podano nieoficjalną, przerażającą przyczynę piekła w samolocie

Podano nieoficjalną, przerażającą przyczynę piekła w samolocie Źródło: .

Katastrofa lotnicza, do której doszło wczoraj na lotnisku w Moskwie, wstrząsnęła społeczeństwem. Nikt nie mógł uwierzyć w to, że doszło do tak wielkiego dramatu. Teraz podano nieoficjalną przyczynę dramatycznego wypadku. Brzmi ona przerażająco.

Katastrofa lotnicza dotycząca wypadku na lotnisku w Moskwie wstrząsnęła społeczeństwem. Wiele osób twierdzi, że jest to jeden z największych dramatów, do jakich doszło w ostatnich latach w Rosji. Śmierć poniosło wiele osób, a służby wciąż badają okoliczności katastrofy. Pojawiła się już jednak nieoficjalna przyczyna, która została ujawniona przez Rosjan.

Wczoraj dowiedzieliśmy się o przerażającym wypadku na lotnisku Szeremietiewo. Katastrofa lotnicza doprowadziła do śmierci 41 osób, które znajdowały się na pokładzie. Internet obiegły fotografie i nagrania z wypadku, które poruszyły ludzi na całym świecie. Sytuacja wyglądała tragicznie i wiele osób przewidywało, że dojdzie do wielkiego dramatu.

Katastrofa lotnicza doprowadziła do śmierci 41 osób

Do tej pory nie było wiadomo, co stoi za katastrofą, do której doszło na lotnisku w Moskwie. W Internecie błyskawicznie pojawiły się nagrania płonącego samolotu, który próbuje wylądować na płycie portu lotniczego. Ostatecznie udało się "usadzić" maszynę, jednak nagrania przedstawiające ostatnie sekundy jej lotu wyglądały przerażająco. Oglądający twierdzili, że uniknięcie wybuchu było wielkim cudem.

Stało się jasne, że doszło do ogromnego pożaru, w wyniku którego zginie wiele osób. Ostatecznie służby zaczęły podawać kolejne szczegóły dotyczące katastrofy. Dowiedzieliśmy się, że śmierć poniosło aż 41 osób. Po kilku godzinach pojawiły się wiadomości, że maszyna, która uległa awarii, to SSJ-100 należący do rosyjskich linii Aerofłot. 

Katastrofa lotnicza w Rosji wstrząsnęła całym światem

W Internecie pojawiły się pierwsze, nieoficjalne wiadomości na temat przyczyn strasznego wypadku. Internauci nie kryją swojego przerażenia na wieść o wydarzeniach, do których doszło na pokładzie samolotu. Trzeba przyznać, że doszło do ogromnego dramatu, o którym długo nie zapomnimy. Wszystko przez przerażające informacje, które ujrzały światło dzienne dzięki wpisowi w Internecie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Według niepotwierdzonych wiadomości w maszynę uderzył piorun, w związku z czym nie była ona w pełni sprawna. Nie mogła podejść między innymi do bardzo ważnej procedury, jaką jest zrzucenie paliwa tuż przed lądowaniem. Poinformował o tym jeden z pasażerów, który postanowił opublikować przerażające nagranie z wnętrza kabiny płonącego samolotu.

Póki co nie wiadomo, czy informacje te można już potwierdzić, jednak wiele wskazuje na to, że są prawdziwe. Słychać na nich rozmowy załogi samolotu z pasażerami, które potwierdzają straszne doniesienia.

W wyniku koszmarnego wypadku śmierć na miejscu poniosło aż 41 osób, w związku z czym mamy do czynienia z ogromnym dramatem. 37 osób przeżyło pożar lecącego samolotu, jednak 6 z nich musi korzystać z pomocy lekarzy w moskiewskim szpitalu.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Co się dzieje z Ewą Bem? Po śmierci córki wpadła w bezdenną rozpacz. Załamana, zdecydowała się na RADYKALNY krok. Tego nawet jej mąż się nie spodziewał!
  2. Można się rozpłakać. Dominika Tajner opublikowała zdjęcie syna, które rozdziera serce
  3. TVN przekazał wiadomość o koszmarnym wypadku. Ludzie ruszyli na pomoc
  4. TVP: podczas pogrzebu z trumny dochodziły dźwięki. Żałobnicy przerażeni, interweniował lekarz
  5. Koszmarna wpadka Roksany Węgiel na scenie. 14-latka na żywo popełniła niewyobrażalną gafę
  6. Zdjęcie wychudzonej Szostak wywołało burzę. "Kiedyś była śliczna"

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News