Kolejna katastrofa lotnicza w Polsce! W minionym tygodniu cały kraj przeżywał śmierć pilota myśliwca, który rozbił się pod Pasłękiem. Teraz katastrofa miała miejsce w Domecku, koło Opola. Są ofiary śmiertelne, jeden pasażer w ciężkim stanie nadal walczy o życie.

Jak podaje dyżurny KW Państwowej Straży Pożarnej w Opolu, maszyna spadła w Domecku około 50 km od drogi głównej. Wstępnie mówi się o trzech osobach na pokładzie. Dwie zmarły na miejscu, trzecią w stanie ciężkim funkcjonariusze dalej próbują uratować. Trzeci pasażer reanimowany jest na miejscu.

Katastrofa lotnicza w Polsce! Co było przyczyną tragedii w Domecku?

Na miejscu jest kilka ratowniczych jednostek Państwowej Straży Pożarnej, a także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Strażacy wciąż starają się ustalić, ile osób podróżowało maszyną. Do tej pory wiadomo o trzech osobach, jednak wciąż trwają poszukiwania w okolicy.

Śmigłowiec, który się rozbił, to Robinson R44, dość popularny i tani jak na tę klasę statek powietrzny.

Dopóki Państwowa Komisja Badania Wypadków Lotniczych nie wyda oficjalnego oświadczenia, lepiej powstrzymać się od spekulacji na temat katastrofy.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. MIĘDZYNARODOWA AFERA! Dziennikarz TVN zatrzymany przez policję
  2. Duda cierpi na chorobę filipińską?! Szokujące nagranie krąży po internecie
  3. Rydzyk upokorzył swoich fanatyków! „Widzicie, co mohery potrafią?”
  4. Bestia, a nie dziecko. Torturował kota w najgorszy możliwy sposób

Ku pamięci: Straciliśmy ich pod Smoleńskiem [ZDJĘCIA]

Jej walkę ze śmiertelną chorobą obserwowały miliony... Zmarła, gdy się tego nie spodziewała