Przeżył tragiczną katastrofę samolotu. Nie żyje znany dziennikarz

Przeżył tragiczną katastrofę samolotu. Nie żyje znany dziennikarz Źródło: YouTube - TRT World

Katastrofa lotnicza, do której doszło kilka lat temu, wstrząsnęła całym krajem. Większość pasażerów poniosła śmierć na miejscu, jednak udało się uratować część podróżujących. Niedawno dowiedzieliśmy się o śmierci jednego z tych, którzy przeżyli tragiczny wypadek.

Katastrofa lotnicza była okropną tragedią, która odebrała życie bardzo wielu osobom. O jej skutkach mówiło się na całym świecie, a do rodzin zmarłych trafiały liczne kondolencje i głosy wsparcia w najtrudniejszych chwilach. Swoją pomoc deklarowali także politycy oraz wiele innych osób. Śmierć poniosły dziesiątki pasażerów, lecz udało się uratować część osób, które były na pokładzie samolotu podczas tragicznego lotu.

Pojawiły się straszne wiadomości o śmierci jednego z pasażerów samolotu, któremu kilka lat temu lekarze zdołali uratować życie. Należał on do nielicznej grupy osób, które mogła opowiadać o swoich przeżyciach podczas katastrofy lotniczej. Jego przypadek należał do rzadkości, bowiem rzadko udaje się uratować kogoś w tak fatalnej sytuacji. Lekarze stanęli wówczas na wysokości zadania.

Katastrofa lotnicza była dla niego okropnym przeżyciem

Dowiedzieliśmy się o śmierci Rafaela Henzela, znanego brazylijskiego dziennikarza, który w listopadzie 2016 roku był na pokładzie jednego z brazylijskich samolotów. Maszyna uległa awarii i doszło do katastrofy, w wyniku której zginęli znani piłkarze drużyny Chapecoense. O wypadku zrobiło się bardzo, a swoje wsparcie wyrażał nie tylko świat futbolu, ale i polityki. Katastrofa lotnicza w Brazylii zmartwiła nie tylko fanów piłki nożnej.

45-letni Rafael Henzel był dziennikarzem sportowym znanym w całym kraju. Udało mu się zbudować swoją markę dzięki doskonałej pracy w roli komentatora wydarzeń na murawie oraz w roli reportera. Podróżował on wraz z piłkarzami na ich kolejny mecz, jednak do spotkania nie doszło, bowiem katastrofa sprawiła, że dalsze funkcjonowanie klubu stanęło pod znakiem zapytania.

Przyczyną śmierci dziennikarza ma być zawał serca. Miał on dostać ataku podczas gry w piłkę, o czym informują media. Znany reporter został błyskawicznie przetransportowany do szpitala, jednak nie udało się go uratować. Niemal od razu pojawiły się liczne reakcje ze strony klubu, którego pracę opisywał, ale także innych przedstawicieli piłki nożnej.

Katastrofa lotnicza wpłynęła na jego życie

To, że mężczyzna przeżył tak dramatyczny wypadek, może być nazywane cudem. Miał on bardzo niewielkie szanse, jednak lekarze stanęli na wysokości zadania i przywrócili go do pełnej sprawności. Po kilku miesiącach napisał książkę poświęconą wielkiej tragedii, miał okazję również wypowiadać się przed emisją filmów o tragedii.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Henzel miał komentować środowy mecz Chapecoense z Criciumą, jednak na wieść o jego odejściu oba kluby wniosły wniosek o przełożenie spotkania. To pokazuje, jak wielkim szacunkiem mężczyzna cieszył się wśród brazylijskich włodarzy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agnieszka Fitkau-Perepeczko z partnerem. Jest od niej o 41 lat młodszy! Nie uwierzycie kim jest!
  2. Małgorzata Kożuchowska NAGO! Zrobiono jej zdjęcie w przymiarzalni
  3. Media wywołały potężną burzę wokół małżeństwa córki Ferdka z "Kiepskich". Przewidują najgorsze
  4. Poznaliśmy prawdziwe pochodzenie gwiazdy "Teleexpressu". Przecieramy oczy ze zdumienia
  5. Nie żyje 6 osób, które były na emeryturze. Nie zmarły z przyczyn naturalnych
  6. TVP podało smutne informacje. "Odszedł nasz mistrz"


źródło: Gazeta.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News