katastrofa lotnica przykre doniesienia
Pikio.pl
Joanna Szwalikowska - 25 Września 2020

Samolot runął na ziemię, na pokładzie było mnóstwo młodych ludzi. Koszmarne doniesienia zza polskiej granicy

Katastrofa lotnicza w jednym z zagranicznych miast. Tragiczne doniesienia z ostatniej chwili.

Katastrofa lotnicza w zagranicznym mieście. W okolicy miasta Czuhujiw w obwodzie charkowski doszło do tragicznego zdarzenia. Wojskowy samolot An-26 runął na ziemię. W wyniku katastrofy wybuchł ogromny pożar. Na pokładzie znajdowali się kadeci. Według niepotwierdzonych informacji są ranni oraz ofiary śmiertelne.

Wiadomości, zwołanie sztabu kryzysowegoOdbędzie się pilne posiedzenie sztabu kryzysowego, wiemy, czego dotyczy. Fatalne wiadomości dla milionów PolakówCzytaj dalej

Katastrofa lotnicza na Ukrainie. Samolot nagle runął na ziemię. Na pokładzie znajdowali się młodzi pasażerowie

Doniesienia ukraińskich mediów zostały potwierdzone przez dowództwo sił powietrznych Ukrainy. Podczas podchodzenia do lądowania samolot rozbił się. Na jego pokładzie znajdowali się kadeci, którzy wybrali się na lot szkoleniowy. Niestety zakończył się on dla nich tragicznie. Dramatyczne doniesienia z Ukrainy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta zapomniała o jednej rzeczyZdezynfekowała ręce, zapomniała o jednej rzeczy. Chwilę później rozległa się eksplozjaCzytaj dalej

Tragiczne informacje zza wschodniej granicy niestety okazały się prawdziwe. Około godziny. 20.45 czasu lokalnego doszło do koszmarnego wypadku. W trakcie podchodzenia do lądowania samolot runął na ziemię. Na pokładzie znajdowali się kadeci z Charkowskiego Uniwersytetu Sił Powietrznych. Jak wynika z nieoficjalnych informacji są zarówno ranni, jak i ofiary śmiertelne.

Do dramatycznego wypadku doszło w okolicy miasta Czuhujiw w obwodzie charkowskim. Wojskowy samolot An-26 rozbił się w trakcie podchodzenia do lądowania. W sieci pojawiło się już porażające nagranie, na którym widać ogromny pożar, jaki powstał w wyniku katastrofy. O tragicznym zdarzeniu poinformował kanał Telegram "Teraz Ukraina". Informacja o katastrofie została potwierdzona przez Dowództwo Sił Powietrznych armii ukraińskiej. Według komunikatu opublikowanego na Facebooku, do tragedii miało dojść podczas lądowania.

Dzisiaj grzeje:

1. Okropne, co Daniel Martyniuk zarzucał obecnej ukochanej. Wszystko trafiło do sieci

2. TVN pilnie ostrzega. Wszystko zacznie się już za chwilę, zagrożone jest aż 9 województw

3. Były teść syna Zenka Martyniuka przerwał milczenie. Jego wyznanie sprawiło, że wielu zaniemówiło

- Oprócz załogi na pokładzie samolotu znajdowali się kadeci z Charkowskiego Uniwersytetu Sił Powietrznych Sił Zbrojnych Ukrainy - napisano we wpisie. Potwierdzono również, że są ofiary śmiertelne, jednak nie pojawiła się jeszcze dokładniejsza informacja na ten temat.

AKTUALIZACJA

MSW Ukrainy poinformowało właśnie, że w katastrofie lotniczej pod miastem Czuhujiw zginęło 20 osób. Z kolei dwie są ciężko ranne. Dwie osoby uważane są za zaginione, trwają ich poszukiwania. Ogień udało się ugasić przed godz. 22 czasu lokalnego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rozpoczęły się kontrole, mogą wejść bez pytania. Kara wyniesie nawet 5 tys. zł
  2. Polski Ken chciałby walczyć na Fame MMA. "Może niektórym zamknąłbym te piękne buźki"
  3. Zdradzili, jak będzie wyglądać chodzenie księży "po kolędzie". Wiele osób nie dowierza w nowe przepisy
  4. Za 20-złotówkę z czasów PRL możesz dostać nawet 5 tysięcy złotych. Możesz mieć ją w domu
  5. Spełniła się czarna wizja Krzysztofa Jackowskiego? Stało się wczoraj, nikt nie może uwierzyć
  6. Placki ziemniaczane inaczej, czyli po szwajcarsku. Chrupiąca alternatywa zachwyca dzięki nietypowym składnikom

Miss przeszła koszmarW wieku 5 lat została miss piękności, następnie przeszła koszmar, musiała się poświęcić. Wiemy, jak wygląda dziśCzytaj dalej

Źródło: Rzeczpospolita, Sputnik News, PAP, Gazeta PL

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News