Koszmarna katastrofa lotnicza za granicą, samolot spadł na domy. Nie żyje 26 osób, liczba ofiar może się zwiększyć

Koszmarna katastrofa lotnicza za granicą, samolot spadł na domy. Nie żyje 26 osób, liczba ofiar może się zwiększyć Źródło: .

Katastrofa lotnicza za granicami naszego kraju: samolot spadł na domy. Z ostatnich doniesień wiadomo, że nie żyje co najmniej 26 osób. Jednak bilans ofiar może być dużo wyższy.

Katastrofa lotnicza do której doszło dzisiaj w Demokratycznej Republiki Konga najprawdopodobniej ma już na swoim koncie 26 ofiar śmiertelnych. Z zagranicy płyną do nas przerażające informacje. Nikt nie może zrozumieć, jak doszło do takiej tragedii.

Katastrofa lotnicza w Demokratycznej Republice Kongo 

Na pokładzie samolotu, który runął na dzielnicę mieszkalną, znajdowało się 17 pasażerów oraz dwóch członków załogi. Do tragedii doszło kilka chwil po starcie samolotu, który nie był daleko od lotniska, z którego wystartowali. Katastrofa lotnicza miała miejsce w mieście Goma. Najnowsze informacje podają, że na miejscu zginęło niestety 26 osób. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Samolot, który brał udział w katastrofie lotniczej należał do linii lotniczych Busy Bee. Nie zostało podane do wiadomości publicznej, czy katastrofa została spowodowana ze względu na niesprawny sprzęt należący do linii lotniczych.

Katastrofa lotnicza i liczba ofiar

Początkowo media na całym świecie, nie tylko te lokalne z Kongo, informowało, że na skutek katastrofy lotniczej zginęły 23 osoby, w tym pasażerowie i załoga samolotu, ale także mieszkańcy domów, na które spadł samolot. W sieci zostało zamieszczone nagranie, na którym widać akcję ratunkową z katastrofy lotniczej. Służby próbowały ugasić wrak samolotu, jednak nie było to łatwe zadanie do wykonania.

Dzisiaj grzeje: 1. Zmarła samotna i zapomniana. Była uwielbianą pogodynką TVP
2. TVN podaje prognozę alarmów pogodowych IMGW. Dotyczy 7 województw, będzie źle
 

To niejedyna katastrofa lotnicza, która miała miejsce ostatnio w Demokratycznej Republice Kongo, kilka tygodni temu doszło tam do wypadku z udziałem samolotu, który startował z tego samego lotniska, rozbił się niedaleko prowincji Maniema. W tej katastrofie lotniczej zginęło wtedy 8 osób. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Afera na wizji "Mam talent". Uczestnik upokorzył Chylińską, zemściła się skandalicznie, aż się w nim zagotowało
  2. Po porodzie była pewna, że podmienili jej dziecko w szpitalu. 30 lat później odkryła straszne fakty
  3. Mąż wrócił wcześniej, zobaczył żonę w łóżku, spojrzał kto śpi obok i skamieniał. Widok, którego nie przewidział
  4. Co dzieje się z Jolantą Kwaśniewską? Ikona stylu z trudem przeżyła koniec prezydentury męża
  5. Masz jeszcze tylko 6 dni! Potem 300 zł PRZEPADNIE na dobre

źródło: onet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News