Doszło do katastrofy wojskowego odrzutowca
Twitter Steve Delaney @TheKamloopian
Agata Jaroszewska - 18 Maja 2020

Katastrofa odrzutowca, rozbił się tuż przed budynkiem mieszkalnym. Pilot zginął na miejscu

Katastrofa wojskowego odrzutowca obiegła media na całym świecie. Niestety, jak potwierdzili przedstawiciele armii - śmierć na miejscu poniósł jeden z pilotów. Na profilu społecznościowym pojawiła się relacja osoby mieszkającej w bezpośrednim sąsiedztwie domu, w który uderzył samolot. Na lot zdecydowano się po to, by dodać otuchy wszystkim zmagających się z trudnościami w czasie epidemii koronawirusa.

Katastrofa uwieczniona została na dwóch filmach, które pojawiły się na prywatnych profilach osób mieszkających w pobliżu miejsca, gdzie wydarzyła się ta tragedia. Tylko zbieg okoliczności sprawił, że śmierci nie poniosło więcej osób, całe wydarzenie potwierdzone zostało przez władze.

Zwierzę było porzuconeZnalazł przy drodze maleńkiego pieska. Szybko okazało się, że popełnił wielki błąd i zabrał do domu zupełnie inne zwierzęCzytaj dalej

Katastrofa odrzutowca, nie żyje rzeczniczka prasowa

Katastrofa odrzutowca Canadair Tutor CT-114 miała miejsce o godzinie 15 czasu lokalnego w Kamloops w Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie. W Polsce było to nieco po godzinie 21, gdy w czasie lotu dwóch samolotów doszło do tragedii. Na jednym z dostępnych filmów zobaczyć możemy, jak odrzutowiec oddala się w lewo i wzbija w górę, następnie po wykonaniu beczki zaczyna wykonywać ruch imitujący ruch korkociągu, po czym uderza w ziemię. Królewskie Kanadyjskie Siły Lotnicze (RCAF) udostępniły na Twitterze zdjęcie zmarłej pilot kpt. Jennifer Casey, była ona rzeczniczką prasowa zespołu akrobacji lotniczych Snowbirds.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

syn nadchodzący dramatSpojrzała na zdjęcia synka i zamarła. Było na nich widać chorobę i nadchodzący dramatCzytaj dalej

Samolot rozbił się krótko po starcie

Tragicznie zmarła w katastrofie kpt. Jennifer Casey przed podjęciem służby wojskowej w 2018 roku, pracowała jako producentka w stacji NEWS 95.7 w Halifax oraz jako dziennikarka radiowa. Odrzutowiec spadł w bliskim sąsiedztwie jednego z domów i prawdopodobnie tylko zbieg okoliczności sprawił, że obyło się bez większej liczy ofiar. W domu, w który uderzył samolot mieszka bowiem starsze małżeństwo, a telewizja CBC dotarła do sąsiada obserwującego wydarzenie. Według informacji przekazywanych przez RMF24 powołującego się na to źródło, mężczyzna mieszkający w tym domu znajdował się w ogrodzie z tyłu, a jego żona w trakcie katastrofy przebywała w piwnicy.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie żyje gwiazda największych hitów lat 80. i 90. Tragiczne wieści o śmierci aktora nagle obiegły media

2. Krzyki 35-letniej kobiety słychać było całą noc. Nikt jej nie pomógł, doszło do tragedii

Loty miały pomóc podnieść morale Kanadyjczyków

Akrobacje odrzutowców w zamyśle miały pocieszyć oraz zapewnić rozrywkę Kanadyjczykom zamkniętym w domach z powodu epidemii koronawirusa. Loty odbywały się od 29 kwietnia i były także formą hołdu składanego wszystkim pracownikom służby zdrowia. Katastrofa kanadyjskiego odrzutowca będzie teraz zapewne badana przez specjalistów, a w komunikacie wydanym przez RCAF poinformowano, że drugi z pilotów odniósł obrażenia niezagrażające życiu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Na toczeń może zachorować każdy z nas. Dobrze jest znać jego objawy
  2. Z ostatniej chwili. Gwiazdor aresztowany przez policję. Wyszedł z kwarantanny i pobił kobietę
  3. Minister Emilewicz wygadała się. Powiedziała, co może stać się w Polsce po 15 czerwca
  4. Salony fryzjerskie od dziś są znów otwarte. Wizyty będą wyglądały jednak zupełnie inaczej, trzeba wiedzieć
  5. Justyna Żyła szuka męża. Wrzuciła nawet specjalne ogłoszenie, ma specjalne wymagania
  6. Woda po ogórkach kiszonych jest cenna. Ale wszyscy zapomnieli o mocy wody po ogórkach konserwowych

Tata - przerażająca prawdaMiał być najmłodszym tatą na świecie. Niestety, na jaw wyszła powalająca prawda o matce, sytuacja jest dramatycznaCzytaj dalej

Źródło: RMF24

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News