Katarzyna Żak urodziny
Instagram katarzynazak.official
Joanna Szwalikowska - 19 Października 2020

Katarzyna Żak świętuje dzisiaj 57. urodziny. Czego jej życzycie?

Katarzyna Żak urodziła się 19 października 1963 roku w Toruniu, co oznacza, że właśnie dziś obchodzi swoje 57. urodziny. Czy jest coś, czego szczególnie chcielibyście jej życzyć w tym wyjątkowym dniu?

Katarzyna Żak jest polską aktorką filmową, telewizyjną, teatralną oraz wokalistką. Popularność udało jej się zyskać dzięki rolom w serialach takich jak "Miodowe lata", "Całkiem nowe lata miodowe" oraz "Ranczo". Jest żoną aktora Cezarego Żaka, z którym ma dwie córki - Aleksandrę oraz Zuzannę.

Wiadomo, co z cmentarzami we Wszystkich Świętych. Rzecznik rządu właśnie potwierdził w Radiu ZETWiadomo, co z cmentarzami we Wszystkich Świętych. Rzecznik rządu właśnie potwierdził w Radiu ZETCzytaj dalej

Ukończyła studia na Wydziale Lalkarskim w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej we Wrocławiu w 1986 roku. W latach 1986-1995 pojawiała się regularnie na deskach Teatru Współczesnego im. Edmunda Wiercińskiego we Wrocławiu. Jej debiutem była rola Panny Młodej w "Sztukmistrzu z Lublina" Isaaca Bashevisa Singera w reżyserii Jana Szurmieja.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Strasznie ją wyzywali ze względu na wygląd. Niewiarygodne, jak dzisiaj wygląda panna młoda ze zdjęciaStrasznie ją wyzywali ze względu na wygląd. Niewiarygodne, jak dzisiaj wygląda panna młoda ze zdjęciaCzytaj dalej

W 1993 roku zdobyła Nagrodę Towarzystwa Przyjaciół Teatru dla młodego aktora. Od 1995 do 2011 występowała w Teatrze Rampa w Warszawie. Teraz występuje w takich warszawskich tetrach jak: Och-Teatr, Roma, Capitol, Syrena czy Komedia. W 2015 roku nominowano ją do kamery "Tele Tygodnia" 2015 w kategorii "Aktorka".

Dzisiaj grzeje:

1. Nie żyje znany polski polityk, miał koronawirusa. Polskę obiegły tragiczne informacje

2. Oficjalnie, wiadomo co z dodatkowym dniem wolnym na Wszystkich Świętych. Zapadła decyzja

3. Z ostatniej chwili: ministerstwo przekazało oficjalny komunikat. Pilna zmiana już od jutra

Aktorka jest żoną Cezarego Żaka, z którym wspólnie występowali w serialu "Miodowe lata" jako Alina i Karol. Dzisiaj Katarzyna Żak obchodzi swoje 57. urodziny. Czego chcielibyście jej z tej okazji życzyć?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zostały ci ziemniaki po obiedzie? Zrobisz z nich niesamowicie sycące i smaczne danie, tzw. bratkartofle
  2. Tragedia w ringu. Zawodnik dostał dwa ciosy i zmarł. Wszystko nagrały kamery (WIDEO)
  3. Rodzice mogą zapłacić za dziecko 500 zł kary. Policja bez wahania wypisze mandat
  4. Służby natychmiast przerwały pogrzeb, przegoniono żałobników. Porażające sceny w polskiej miejscowości
  5. MSZ zabrało głos ws. zamknięcia granic. Kluczowa wiadomość dla wszystkich Polaków
  6. Niewiarygodne dokonanie naukowców. Tak brzmi nasza galaktyka, melodia może Ci się z czymś skojarzyć

Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: Wkipedia

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News