Matka Madzi nie zazna spokoju. W nowym miejscu współwięźniarki chcą ją zabić

Matka Madzi nie zazna spokoju. W nowym miejscu współwięźniarki chcą ją zabić Źródło: youtube.com/superexpress

Katarzyna Waśniewska zmaga się z wielkimi problemami. Kobieta, która przed laty przyznała się do zabójstwa swojej córeczki - Madzi - nie może liczyć na pobłażanie w zakładzie karnym, w którym odsiaduje wyrok. Według doniesień medialnych, na życie byłej mieszkanki Sosnowca czyhają współwięźniarki, które chcą ją zabić.

Katarzyna Waśniewska nie może liczyć na przyjemną odsiadkę. Kobieta, która odsiaduje właśnie 25 lat za głośne zabójstwo swojego dziecka, ma być nękana przez współwięźniarki, które są bliskie samosądu kobiety. Widmo zabójstwo Waśniewskiej jest na tyle duże, że strażnicy więzienia, w którym się znajduje, podjęli specjalne kroki mające na celu ochronić zabójczynię przed śmiercią.

Katarzyna Waśniewska zostanie zabita w celi? Morderczyni Madzi boi się współwięźniarek

Według doniesień Super Expressu, Waśniewska w wiezieniu w Lublińcu ma być przetrzymywana w specjalnych warunkach, które przysługują odbywającym wyrok z wszelkimi zaburzeniami psychicznymi i bojącym się ewentualnej zemsty ze strony współwięźniów. Morderczyni małej Madzi z Sosnowca miała poprosić kierownictwo placówki właśnie o takie pomieszczenie ze względu na groźby ze strony innych skazanych, które miały jej otwarcie powiedzieć, że zginie w trakcie 25-letniej odsiadki.

- Ze strachu o własne życie poprosiła o pojedynczą celę. Obowiązuje tam szczególna procedura. Za dnia strażnicy kontrolują takie cele co dwie godziny, a w nocy zapalają w nich światło co godzinę - donoszą informatorzy Super Expressu.

Ponadto, więźniarka jest całkowicie odłączona od zajęć integracyjnych i prac, które wykonują inne skazane z Lublińca. Wszystko przez głęboką obawę o życie kobiety

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Izolacja nie zapewni jej bezpieczeństwa?

Mimo zachowania środków bezpieczeństwa i praktycznego odizolowania Waśniewskiej od reszty więźniarek, sosnowiczanka jest daleka od zachowania spokoju. Koleżanki z celi mają bardzo często poruszać temat głośnej morderczyni i zastanawiać się, jak ją uśmiercić. Według źródeł z placówki, podobne ataki w swoją stronę Waśniewska przyjmowała w trakcie pobytu w zakładzie karnym w Krzywańcu. Według informacji prasowych, poprzednie więzienie morderczyni Madzi zgodziło się na przeniesienie kobiety do Lublińca, wiedząc, że nie będzie w stanie zapewnić kobiecie bezpieczeństwa w trakcie prób zlinczowania jej.

- Bo w Lublińcu więźniarki już Katarzynę W. „rozkminiły”. Dowiedziały się, skąd przyjechała i za co siedzi. Ma teraz przej***e. Tak samo było w Krzywańcu. - powiedział informator Super Expressu

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co za WSTYD! Pogrzeb Izabeli Skrybant-Dziewiątkowskiej miał być pełen gwiazd! Aż płakać się chce, że przyszła tylko garstka znanych osób. Nie uwierzycie kto się pojawił
  2. Agnieszka Fitkau-Perepeczko z partnerem. Jest od niej o 41 lat młodszy! Nie uwierzycie kim jest!
  3. Ikona światowego kina zmarła przez laty. Gdyby żyła, obchodziłaby swoje 90. urodziny
  4. Zabójca Pawła Adamowicza wciąż nie usłyszał wyroku! Zostanie poddany kolejnej obserwacji psychiatrycznej
  5. Konkubent matki brutalnie skatował Szymona. TVP informuje o tragedii 2-letniego dziecka
  6. Rodzina Joanny Kulig żarliwie się modli. Zostało im już tylko to

źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News