Mama małej Madzi dostała prezent z okazji dnia dziecka. Oniemiejecie

Mama małej Madzi dostała prezent z okazji dnia dziecka. Oniemiejecie Źródło: Screen/Youtube/Wiadomości 24h

Katarzyna Waśniewska nie daje o sobie zapomnieć. Kilka lat temu cała Polska żyła szokującą sprawą związaną ze śmiercią małej Madzi z Sosnowca. Matka została skazana na 25 lat pozbawiania wolności i odsiaduje obecnie swój wyrok. Z okazji dnia dziecka przysługiwał jej pewien przywilej.

Katarzyna Waśniewska jest postacią, która wzbudza skrajne negatywne emocje. Wszyscy znają ją z szokującej sprawy zabójstwa małej Madzi z Sosnowca, którą żyła cała Polska. Kobieta za swoją zbrodnię odsiaduje obecnie wyrok 25 lat więzienia. Z okazji niedawnego dnia dziecka na więźniarki czekała pewna niespodzianka. 

Katarzyna Waśniewska skorzystała z przywileju

Sprawa zaginięcia, a później morderstwa małej Madzi z Sosnowca, była jedną z najbardziej szokujących i medialnych w ostatnim czasie w Polsce. Wszystko zaczęło się w styczniu 2012 roku. Polaków oburzały coraz nowsze doniesienia dotyczące tych wydarzeń. W końcu o zabójstwo własnego dziecka oskarżona została Katarzyna Waśniewska.

Obecnie Katarzyna Waśniewska przebywa w więzieniu w Lublińcu na Dolnym Śląsku. Odsiaduje wyrok 25 lat pozbawienia wolności. Z okazji dnia dziecka na więźniarki czekała pewna niespodzianka. Matka małej Madzi skorzystała z pewnego przywileju, co może oburzyć wiele osób.

Uczta na dzień dziecka również dla Waśniewskiej

Jak wiadomo w zakładzie karnym panują dosyć ascetyczne i trudne warunki. Nie ma tam żadnych wygód, a jeżeli chodzi o wyżywienie więźniarek, to ogranicza się ono do minimum. Obiad przysługujący jednej osadzonej osobie nie może kosztować więcej niż 5 zł. Można sobie wyobrazić, że za taką cenę nie da się stworzyć niczego co mogłoby komukolwiek smakować. 

Na różne uroczystości więźniom przypadają jednak pewne udogodnienia. Ostatnio zdarzyło się to na 1 czerwca czyli w dzień dziecka.  Zamiast zwyczajowego kotleta z mortadeli, osadzeni otrzymali bogatszy posiłek. Na śniadanie zaserwowano im chleb z masłem i kiełbasę, na obiad otrzymali zupę ziemniaczaną i kaszę z mięsnym sosem. Musiało to być prawdziwe święto dla osób, które codziennie jedzą to samo. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Zastanawiające jest jednak to czy dzieciobójczyni zasłużyła na przywileje związane z tym świętem. Katarzyna Waśniewska, która cieszy się z nagrody związanej z dniem dziecka, brzmi jak okrutny żart i ironię losu. Nie wiadomo czy morderczyni skorzystała z tego wyjątkowego posiłku. Media donoszą jednak, że mama małej Madzi, najprawdopodobniej zostanie niedługo przeniesiona z zakładu karnego w Lublińcu. 

  1. Danuta Wałęsa ZMIAŻDŻYŁA Jarosława Kaczyńskiego. Dosłownie zrównała go z ziemią, była BEZLITOSNA. Jej słowa wbiją was w fotel!
  2. Ujawniono SEKRET Joanny Liszowskiej. Miała ROMANS z 16 lat starszym aktorem. Znacie go ze "Świata wg Kiepskich"
  3. Biedronka zmieniła sposób płatności! Starsze osoby mocno się zdziwią
  4. Janowski o nowej odsłonie "Jaka to melodia". Tego się nie spodziewaliśmy
  5. Loska w śpiączce usłyszał o śmierci Kory. Żona zdradziła jego wstrząsającą reakcję
  6. Nie uwierzycie! Tak wygląda grób Przybylskiej prawie 5 lat po jej śmierci

Źródło: msn

 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu