Warnke mocno ripostuje Wojewódzkiego. "Nie ma innych tematów?"

Warnke mocno ripostuje Wojewódzkiego. "Nie ma innych tematów?" Źródło: youtube.com/tvn

Katarzyna Warnke zaczęła mieć dosyć. W trakcie ostatniego show Kuby Wojewódzkiego gwiazda była bardzo zażenowana poziomem pytań zadawanych przez prowadzącego program. W pewnym momencie zapytała nawet, czy gwieździe TVN nie zabrakło przypadkiem pytań.

Katarzyna Warnke nie będzie dobrze wspominać swojego udziału w show Kuby Wojewódzkiego. Gwiazda kina i serialu, która była gościem ekscentrycznego prowadzącego dała się widocznie wyprowadzić z równowagi przez pytania, jakie usłyszała. Czy jej reakcja da do myślenia samozwańczemu "Królowi TVN"?

Katarzyna Warnke zniesmaczona poziomem pytań Wojewódzkiego

W trakcie talk-show, prowadzący nie mógł się powstrzymywać przed komplementowaniem urody aktorki. W pewnym momencie jednak sprawy poszły za daleko i Wojewódzki zaczął zadawać bardzo nieodpowiednie pytania.

- Jakie cechy musiałby posiadać mężczyzna, z którym zdradziłabyś Piotrka Stramowskiego?- zapytał Wojewódzki

- W zdradzie jest taka drażliwa granica, w której uchylają się drzwi lub nie. Nie jestem tak strasznie pewna, czy bym ich nie uchyliła. [...] Myślę, że flirt jest ok - odpowiedziała nieco enigmatycznie aktorka, zdziwiona pytaniem prowadzącego.

Jakby tego było mało, prowadzący Kuba Wojewódzki show zadał jej bardzo osobliwe pytanie, które widocznie ją zdenerwowało.

- Ilu mężczyzn w Polsce chciałoby się z tobą przespać?- zapytał niespodziewanie Wojewódzki.

- Słuchaj Kuba, a to już ze mną nie ma innych tematów? Jestem już tu kolejny raz i znów takie pytania - odparowała z pełną mocą zażenowana gwiazda.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Uwaga zadziałała na Wojewódzkiego? 

Po tym, jak Kuba Wojewódzki usłyszał ripostę aktorki, starał się zmienić tor rozmowy tak, aby zatrzeć złe wrażenie po swoich natrętnych pytaniach. W zamian tego, prowadzący show postanowił pochwalić aktorkę, za jej grę aktorką. Aby to uczynić, zaczął jej czytać komentarze na jej temat w internecie. Prowadzący przytoczył rolę Katarzyny Warnke w filmie Patryka Vegi "Kobiety Mafii"

- Warnke jest w filmie Vegi jak mewa szybująca nad dołem z gnojówką - czytał z uśmiechem na twarzy.

Taka próba komplementowania nie przekonała jednak aktorki, która zaczęła bronić pracy reżysera kontrowersyjnych i wzbudzających emocje obrazów.

- Przykro mi ze względu na kolegów i Patryka. Nie zasłużyliśmy na to. To jest zwykły hejt, zwykłe chamstwo. To nie jest literackie, to jest gnojówka. Patryk robi te filmy z miłości - skwitowała rozmowę aktorka.

Jak widać, uwaga Warnke zadziałała na prowadzącego show, chociaż sama atmosfera rozmowy nie była już tak dobra. Czy dziennikarz zrezygnuje z zadawania takich pytań swoim gościom?

  1. Beata Pawlikowska została ZGWAŁCONA w Londynie! "Dał mi narkotyki i zgwałcił"
  2. Hanna Lis chciała za wszelką cenę to ukryć. Teraz wszyscy się dowiedzą
  3. Zenek Martyniuk ma sobowtóra. Musicie zobaczyć, jak wygląda
  4. Aktor M jak Miłość przeszedł życiową rewolucję. "Trochę się tego bałem"
  5. Krzysiek opublikował zdjęcie z byłą żoną. Jest słynnym prezenterem Polsatu

źródło: Plotek

Następny artykuł