Bezczelny plan Katarzyny W. ujrzał światło dzienne. W głowie się nie mieści

Bezczelny plan Katarzyny W. ujrzał światło dzienne. W głowie się nie mieści Źródło: East News/Maciej Gillert

Katarzyna W. znowu daje o sobie znać. Chociaż ostatnio było dość cicho o jakichkolwiek doniesieniach i więziennych skandal, to okazuje się, że osadzona ma plan. Mówi o tym bardzo odważnie, a jej butność może rozwścieczyć niejednego.

Katarzyna W. wypowiedziała słowa, które aż rażą bezczelnością. Mama Madzi jest nazbyt pewna siebie, według innych osadzonych nie przypomina dawnej siebie. Wcześniej się tak nie zachowywała, ale teraz ma bezczelny plan.

Mama Madzi nie zachowuje się, jakby żałowała swoich czynów

Kiedy półroczna Madzia zaginęła 24 stycznia 2012 roku, Katarzyna W. zgrywała zmartwioną matkę i wymyśliła wersję z porwaniem, żeby tylko jej straszny czyn nie wyszedł na jaw. Od początku w jej głowie rysowały się kolejne posunięcia względem śledczych, miała zaplanowane co mówić, jak się zachowywać i jak uniknąć więzienia. Z tym ostatnim zdecydowanie jej nie wyszło. Za kratami nie miała i nie ma łatwego życia.

Więźniarki nie szczędzą jej gróźb, wyzwisk, opluwania i zastraszania. Chcą ją zniszczyć psychicznie, dlatego Katarzyna W. cały czas jest otoczona ochroną. W więzieniu czuje się nadzwyczaj pewnie, na co mogą wskazywać jej słowa:

- Jeszcze wyjdę na wolność! - obiecuje Katarzyna W. Ma nadzieję, że zostanie uniewinniona lub że jej kara zostanie zmniejszona. W 2013 roku została skazana na 25 lat pozbawienia wolności.

Katarzyna W. w więzieniu zachowuje się jak kompletnie inna osoba

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Osadzona zachowuje się dość specyficznie - jest potulna, sympatyczna i zaczepna w dobrym tego słowa znaczeniu. Chętnie rozmawia ze strażnikami, nawet sili się na żarty. Cały czas chodzi uśmiechnięta i robi wszystko, żeby tylko nikt nie miał zastrzeżeń do jej zachowania. Jest zdania, że jeśli będzie dobrze się sprawować, zostanie to wzięte pod uwagę i być może opuści więzienie wcześniej, niż ktokolwiek sądził.

Dzisiaj grzeje: 1. Byli świadomi, że za 4 sekundy zginą. Tragiczne informacje z południa Polski
2. Andrzej Duda zabrał głos w sprawie obowiązkowych szczepień. Jego słowa wywołały burzę

Chociaż początkowo była mocno odizolowana, to teraz nie ma po tym ani śladu. Stara się nie tylko uczestniczyć w różnych akcjach i aktywnościach, ale też czasem jest ich inicjatorką. Katarzyna W. często zachowuje się jak perfekcjonistka, jednak czy to rzeczywiście tylko przykrywka i przybranie maski jak w przypadku rzekomego zaginięcia jej córki?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niebywały ubiór Rodowicz na zdjęciu z obłędnej kuchni w luksusowej willi, gruba przesada? Wzbudziła wielkie emocje
  2. Agent Roberta Lewandowskiego zmieszany z błotem. "Kasyna, spelunki i środki na erekcję"
  3. Bezczelny plan Katarzyny W. ujrzał światło dzienne. W głowie się nie mieści
  4. Krystyna Janda się boi, ujawniła swój dramat. Musiała podjąć bardzo trudną decyzję
  5. Schudł ponad 140 kg, dostał nowe życie. Efekt końcowy jest niewiarygodny
  6. Nie żyje 24-letni aktor. Jego ostatnie słowa są porażające, nikt niczego się nie spodziewał

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News