Skrzynecka odmłodziła się o 20 lat! W nowej fryzurze wygląda jak Jennifer Lopez

Skrzynecka odmłodziła się o 20 lat! W nowej fryzurze wygląda jak Jennifer Lopez Źródło: Instagram - Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka postanowiła pochwalić się nową fryzurą, która zaskoczyła wielu fanów. Pojawiły się komentarze, że po takiej zmianie popularna aktorka wygląda znacznie młodziej. Niektórzy zdobyli się nawet na porównanie do Jennifer Lopez.

Katarzyna Skrzynecka od kilku lat nie należy już do najbardziej rozchwytywanych polskich aktorek. Kobieta przez lata wystąpiła w wielu polskich filmach, odgrywała również liczne role teatralne, jednak w ostatnim czasie nieco wycofała się z życia publicznego, starając się spędzać nieco więcej czasu z córką. Nie oznacza to oczywiście, że nie mamy już możliwości oglądania jej w telewizji. 

Kobieta wciąż jest znana dzięki udziałowi w programie "Twoja twarz brzmi znajomo", który jest emitowany w telewizji Polsat. Wielokrotnie mamy więc możliwość oglądania znanej aktorki, która ocenia obecnie występy polskich celebrytów. Nie może to dziwić, bo przez lata jej występy na scenie spotykały się z pozytywnym odbiorem. Gwiazda znana z licznych metamorfoz po raz kolejny zaskoczyła widzów.

Katarzyna Skrzynecka zaskakuje fanów nową fryzurą

Gwiazda telewizji i teatru nie ukrywa, że lubi eksperymentować ze swoim wyglądem, w związku z czym często możemy obserwować jej metamorfozy. Tym razem wielkiej zmiany doczekały się jej włosy, którymi gwiazda postanowiła pochwalić się na swoim Instagramie. Fani nie mogli uwierzyć w to, że celebrytka zdecydowała się na taką metamorfozę.

Szybko jednak poznaliśmy wyjaśnienie tak wielkich zmian w wyglądzie. Okazało się, że wielka zmiana w wyglądzie gwiazdy jest spowodowana udziałem w kolejnym spektaklu teatralnym, który wymagał charakteryzacji. W związku z tym Katarzyna Skrzynecka zdecydowała się na założenie peruki, choć nie widać tego na pierwszy rzut oka.

Z początku fani zdecydowali się na pochwalenie wielkiej zmiany w wyglądzie celebrytki, choć dopiero po pewnym czasie wszyscy zapoznali się z opisem zdjęcia. Można z niego wywnioskować, że gwiazda zdecydowała się na perukę, choć nawet ona spotkała się z pozytywnym odbiorem wśród obserwujących gwiazdy. Nie obyło się bez pozytywnych komentarzy.

Katarzyna Skrzynecka bierze udział w kolejnym spektaklu

- Doskonale wyglądasz! Szkoda, że to nie prawdziwa fryzura - pisze jedna z fanek, której bardzo spodobała się peruka użyta przez Skrzynecką. Fotografia cieszyła się sporą popularnością.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Katarzyna Skrzynecka bierze udział w spektaklu "Alibi od zaraz" w warszawskim teatrze Capitol. Fanom bardzo podoba się zdjęcie przedstawiające kreację celebrytki.

- Super Kaśka, jak Jennifer Lopez! Młodsza o 20 lat - chwali gwiazdę jedna z komentujących na Instagramie, doceniając perukę założoną przez jurorkę programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Kto wie, być może Skrzynecka rzeczywiście zdecyduje się na zmianę swojego wyglądu.

(fot. Instagram - Katarzyna Skrzynecka)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 44-letnia aktorka URODZIŁA! Pokazała się w bikini i zszokowała wszystkich! 
  2. Nie uwierzycie jak Krystyna Pawłowicz wyglądała w MŁODOŚCI! Te zdjęcia zwalą was z nóg! Jak zupełnie inna osoba!
  3. Umówiła się na randkę. Przed spotkaniem chłopak wysłał jej listę zasad, po której zdębiała
  4. Pogoda długoterminowa na lato. Nie wszystkim się spodoba to, co nas czeka
  5. Antoś nie żyje, Jaś do końca życia będzie kaleką. Materiał TVN doszczętnie wami wstrząśnie
  6. Piotr Żyła bawił się na weselu! Dawid Kubacki wziął ślub, jego żona wyglądała zjawiskowo, mamy zdjęcia

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News