Fani Katarzyny Skrzyneckiej porażeni. Jej mąż pokazał nowe zdjęcia, wiele dni spędził w szpitalu

Fani Katarzyny Skrzyneckiej porażeni. Jej mąż pokazał nowe zdjęcia, wiele dni spędził w szpitalu Źródło: Instagram.com katarzyna_skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka przeżywała niedawno prawdziwy dramat, jej mąż trafił do szpitala, wiadomo, że sytuacja była poważna. Marcin Łopucki wstawił nowe zdjęcia. Fani się tego nie spodziewali.

Katarzyna Skrzynecka nie miała ostatnio łatwo. Na pewno odczuła efekty narodowej kwarantanny, a do tego jej mąż podupadł na zdrowiu i trafił do szpitala, gdzie lekarze zdecydowali się na pilną operację. Nowe zdjęcia Marcina Łopuckiego poraziły fanów, w szpitalu spędził wiele dni.

Mąż Katarzyny Skrzyneckiej trafił do szpitala. Gwiazda miała powody do zmartwień

Katarzyna Skrzynecka jakiś czas temu poinformowała fanów, że jej mąż dostał silnego ataku bólu w dolnej części brzucha. Słaniał się na nogach i zwijał z bólu, sprawa była naprawdę poważna. Jak również udało się ustalić, nie było to na szczęście zakażenie SARS-CoV-2. Lekarze po przebadaniu męża gwiazdy zdecydowali się na natychmiastową operację.

Aktorka nie zdradziła, na co chorował jej mąż. Wiadomo natomiast, że udało mu się dojść do siebie i wyszedł już ze szpitala. Nie tak dawno temu wstawił post na social media, w którym zapewnił fanów, że wszystko jest z nim już w porządku. Trzeba przyznać, że na zdjęciach wygląda na w pełni zdrowego mężczyznę.

Katarzyna Skrzynecka spędza teraz czas z mężem i córką

- Przepraszam, że tak późno, ale choroba mnie trochę wytrąciła z normalnego trybu życia - napisał Marcin Łopucki pod swoim zdjęciem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Obecnie sportowiec organizuje konkursy dla swoich fanów, związane z prowadzonym przez niego sklepem ze zdrową żywnością o nazwie Fit Meat. Z powodu epidemii chwilowo musiał zawiesić aktywność sportową.

Dzisiaj grzeje: 1. RMF podał nieoficjalne szczegóły nowych obostrzeń. Szykują się wielkie ograniczenia
2.
Niemal wszyscy popełniają 1 błąd przy robieniu naleśników. Ważny szczegół, o którym wielu zapomina

Teraz Katarzyna Skrzynecka wraz z mężem spędzają wspólnie czas z rodziną, wykorzystując czas kwarantanny do nacieszenia się sobą. Wspólne, rodzinne chwile również dokumentują zdjęciami i wstawiają je na Instagramie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Przepraszam ,że tak późno. Ale choroba mnie trochę wytrąciła z normalnego trybu życia. KONKURS NAGRODZONY 👍👍👍 Serdecznie dziękuję za wszystkie nadesłane wierszyki i fraszki 👍 Wszystkie trafne i zabawne 😊 Jako ZWYCIĘZCÓW z radością nagrodziłbym ex equo Autorów : @bosskiroman oraz @mudpie89 👏 Jednak muszę wybrać Jednego Zwycięzcę, zatem wraz z docenieniem DODATKOWEGO waloru tekstu w postaci RAP'owej konstrukcji , NAGRODA powędruje do @mudpie89 !!!👍👍👏👏👏🏆🏅 Dziękuję i GRATULUJĘ 😊.Zwycięzcę proszę o przesłanie adresu na priv!!! @fitmeat #fitmeat #konkurs #chellenge #zdrowie #życie #man #food #foto #polska #Kulturystyka #fit #fitness #bodybuilding #classic #moc #mistrz #champion #woman #zabawa #instagram

Post udostępniony przez Marcin Łopucki IFBB ELITE PRO (@marcinlopucki)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Uciekł ze szpitala, bo nie chciał poddać się badaniom kontrolnym. Policjanci ruszyli za nim w pościg w kombinezonach ochronnych
  2. Legenda skoków narciarskich poprowadzi kadrę rywali Polaków. To były mistrz świata
  3. Oficjalnie: Właśnie wprowadzono nowe, poważne obostrzenia dla Polaków
  4. Brali ślub w plenerze, kiedy nagle pies nie wytrzymał. Później stała się rzecz, którą goście zapamiętają do końca życia
  5. Córka Kasi Kowalskiej drugi raz walczy o życie. Były cztery reanimacje
  6. Szef kuchni księżnej Diany zdradził całą prawdę. Przecieramy oczy

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News