Takich słów nikt się nie spodziewał. Koleżanka z pracy Pawła Królikowskiego umieściła po jego śmierci mocny post

Takich słów nikt się nie spodziewał. Koleżanka z pracy Pawła Królikowskiego umieściła po jego śmierci mocny post Źródło: YouTube/naTemat.pl

Katarzyna Skrzynecka wspomina Pawła Królikowskiego. Kobieta jest kolejną gwiazdą, która w mediach społecznościowych pożegnała zmarłego aktora. Śmierć artysty wciąż wywołuje wzruszające wyznania osób związanych z kulturą i telewizją. Wpis Skrzyneckiej dodaje otuchy pogrążonym w żałobie.

Katarzyna Skrzynecka zasiadała w jury programu "Twoja twarz brzmi znajomo" razem z Pawłem Królikowskim. Kobieta właśnie dołączyła do grona osób, które postanowiły podzielić się swoimi wspomnieniami o aktorze. Jej słowa są ciepłym i jasnym promykiem w obliczu dzisiejszej tragedii. Jej wpis dodaje otuchy osobom pogrążonym w żałobie.

Katarzyna Skrzynecka na co dzień pracowała z Pawłem Królikowskim na planie programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Dzisiaj po południu Antoni Królikowski w rozmowie z dziennikarzami portalu Onet potwierdził informacje o śmierci jego ojca. Aktora żegnają największe nazwiska w kraju, związane zarówno ze środowiskiem artystycznym, jak i politycznym. Kondolencje pojawiły się już na profilach takich osób jak Andrzej Duda, Ilona Ostrowska czy Karolina Korwin-Piotrowska. Emocjonalnej wypowiedzi udzielił również kolega z planu Pawła Królikowskiego, Artur Barciś. Dołączyła do nich również Skrzynecka.

Katarzyna Skrzynecka barwnie i ciepło o Pawle Królikowskim

Katarzyna Skrzynecka - wbrew większości mediów - nie opublikowała czarno białego zdjęcia z wizerunkiem Pawła Królikowskiego. W jej wpisie trudno też doszukać się słów rozpaczy. Kobieta postanowiła oddać hołd zmarłemu w inny sposób, podkreślając jego pogodę ducha. Zdaniem jurorki programu "Twoja twarz brzmi znajomo" Królikowski był postacią niezwykle barwną i pozytywną, dlatego właśnie tak chce go upamiętnić. Trudno zliczyć superlatywy, które pojawiają się w jej wpisie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Króliku... Wszędzie jesteś dziś na zdjęciach czarno-biały. U mnie jesteś i zawsze będziesz kolorowym promiennym serdecznym kochanym przyjacielem. Mądrym, honorowym, o ciepłym dobrym sercu, pozytywnie szalonym w swym cudownym serdecznym uśmiechu i poczuciu humoru. Bezgranicznie kochającym swoją rodzinę. Taki jesteś w moim sercu! Gdy Cię spotkam kiedyś "w lżejszym świecie", będziemy nadal śmiać się razem do łez, ściskać serdecznie w ramionach, wzruszać z rzeczy wielkich, a drzeć łacha, z czego się da i z siebie wzajem. Takim Cię zatulam w sercu. Króliku... Małgosiu, Antku, Rodzino Pawła, całym sercem jestem przy Was - możemy przeczytać na jej profilu.

Dzisiaj grzeje: 1. Niedługo po śmierci taty Antek Królikowski pokazał zdjęcie ojca. Ciężko opanować łzy

2. Ilona Ostrowska żegna Pawła Królikowskiego. Opublikowała wiadomość, którą jej wysłał

Katarzyna Skrzynecka swoją publikacją w mediach społecznościowych niewątpliwie dodaje otuchy wszystkim w ten smutny dzień. Dzisiaj nad ranem zmarł Paweł Królikowski. Aktor miał 58 lat oraz kochające grono bliskich osób. Wiadomość o jego śmierci była ciosem dla polskiego kina i rodziny artysty.

Wyświetl ten post na Instagramie.

🖤🖤🖤🖤 KRÓLIKU ......... Wszędzie jesteś dziś na zdjęciach czarno-biały ..... U mnie JESTEŚ I ZAWSZE BĘDZIESZ KOLOROWYM PROMIENNYM SERDECZNYM KOCHANYM PRZYJACIELEM ❤ Mądrym, honorowym, o ciepłym dobrym sercu, pozytywnie szalonym w swym CUDOWNYM SERDECZNYM ŚMIECHU I POCZUCIU HUMORU ... Bezgranicznie KOCHAJĄCYM SWOJĄ RODZINĘ ❤ Taki jesteś w moim sercu! Gdy Cię spotkam kiedyś "w lżejszym świecie", będziemy nadal śmiać się razem do łez, ściskać serdecznie w ramionach , wzruszać z rzeczy wielkich , a drzeć łacha, z czego się da i z siebie wzajem.... TAKIM CIĘ ZATULAM W SERCU 🖤🖤🖤🖤🖤 KRÓLIKU ........ Małgosiu, Antku, Rodzino Pawła , całym sercem jestem przy Was. 🖤 @twojatwarzbrzmiznajomo

Post udostępniony przez Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przez lata mówiono nam, że wzmacnia kości. Teraz naukowcy powiązali je z nowotworem
  2. Nie żyje legenda wśród polskich trenerów. Przegrał ze straszną chorobą, smutne informacje
  3. Dziennikarka TVN żegna Królikowskiego. Wystarczyły 4 słowa
  4. Pełne żalu słowa przyjaciela Pawła Królikowskiego. Po 6 latach współpracy wypowiedział druzgoczące zdanie
  5. Pilny, dramatyczny apel na krótko przed finałem "Sanatorium miłości". TVP błaga Polaków o wsparcie
  6. Robert Makłowicz jest zdruzgotany. Nagle nadeszła smutna wiadomość

źródło: instagram/katarzyna_skrzynecka

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News