Było naprawdę ostro, fanka wywołała awanturę z Katarzyną Skrzynecką. "Analfabetyczne pokraki"

Było naprawdę ostro, fanka wywołała awanturę z Katarzyną Skrzynecką. "Analfabetyczne pokraki" Źródło: instagram.com/katarzyna_skrzynecka/

Katarzyna Skrzynecka ma na Instagramie wielu przychylnych jej fanów, jednak jako osoba publiczna, musi liczyć się z tym, że znajdą się również osoby, którym nie podobają się niektóre z publikowanych przez nią rzeczy. Tak stało się również tym razem, było naprawdę ostro.

Katarzyna Skrzynecka została nazwana "analfabetyczną pokraką". Internauci nie mogli w to uwierzyć, w środek burzy wkroczył sam Piotr Gąsowski. Jedna rzecz wywołała gigantyczne burzenie.

Katarzyna Skrzynecka jednym zdjęciem wywołała burzę, jakiej Instagram dawno nie widział

Instagram Katarzyny Skrzyneckiej jest pełen postów, w których pokazuje swoje postępy w odchudzaniu, a także kulisy z sesji zdjęciowych, wywiadów i telewizyjnych nagrań. Celebrytka chętnie nagrywa też krótkie filmiki, w których prezentuje ogromny dystans do siebie. Idylla w mediach społecznościowych została jednak zakłócona przez jedną z fanek. Do dyskusji musiał włączyć się nawet Piotr Gąsowski.

Katarzyna Skrzynecka na swoim profilu zdołała uzbierać prawie 100 tysięcy obserwujących ją internautów. Z ogromną radością podzieliła się tym faktem, wstawiając screen z widniejącymi na nim 99,9 tysiącami obserwatorów.

- O!!! Jaka fajna cyfra 9, 9 i 9! Blisko do okrągłej liczby. Dziękuję za tyle sympatii - podpisała zdjęcie Katarzyna Skrzynecka.

Wtedy rozpętało się piekło.

"Potem mamy analfabetyczne pokraki"

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jedna z internautek podeszła do tematu zdecydowanie poważniej i zwróciła Katarzynie Skrzyneckiej uwagę, że 99,9 to nie jest cyfra, ale liczba. Okazało się to początkiem burzliwej dyskusji. 

- Liczba, to jest LICZBA. 1 klasa szkoły podstawowej. Potem mamy analfabetyczne pokraki - napisała dziewczyna.

Na odpowiedź gwiazdy nie trzeba było długo czekać. 

- CYFRA oznacza i definiuje LICZBĘ policzalną Szanownych Osób, ku uspokojeniu lingwistycznych erudytów. Akurat DRUGA, nie pierwsza klasa. A zanim kolejny raz pośpieszy się Pani z arogancją nazywania kogoś "analfabetyczną pokraką" - dziękuję, u mnie ZNAKOMICIE. 2 fakultety wyższych studiów humanistycznych i kilka olimpiad matematycznych. A u Pani? - szybko odpisała Katarzyna Skrzynecka.

Dzisiaj grzeje: 1. Znany polski aktor ZABIŁ swoją matkę. Ta obrzydliwa zbrodnia do dziś mrozi krew w żyłach
2. 72-letni Karol Strasburger został właśnie ojcem! Znamy płeć i imię dziecka

W dyskusję włączył się również sam Piotr Gąsowski, który poczuł się w obowiązku bronić swojej koleżanki z branży. Nazwał "czepialską" internautkę niemiłą, a także "emocjonalnie nieładną". Wszyscy stanęli murem za tłumaczeniem Piotra Gąsowskiego, a Katarzyna Skrzynecka gorąco mu podziękowała.

- Cyfra wyraża liczbę! Cyframi są pojedyncze znaki graficzne od „0” do „9” , za pomocą których wyraża się liczby! Ale nawet jakby miała ta Pani rację, choć jej nie ma, forma zwrócenia Tobie uwagi jest formą, delikatnie mówiąc, prostacką i nieinteresującą... Zabraniam Ci Kasiu Kochana poświęcać Twój czas na odpisywanie takim ludziom! Oni chcą po prostu zaistnieć w swoim towarzystwie i pochwalić się zdaniem: "Ale przywaliłam Skrzyneckiej!" Pożałuj tej Pani! Ona ma smutne życie! LowjuCię! - napisał Gąsowski.

>> Szalona promocja. Kup płytę Viki Gabor za 12,99 z darmową dostawą, trzeba się pospieszyć zanim zniknie z półek <<

Najlepsze newsy dnia:

  1. 6 osób nie żyje, ponad 360 jest rannych, bilans ofiar cały czas rośnie. Media obiegły informacje o zagranicznej tragedii
  2. Agata Duda przejęła mikrofon i wystosowała apel do Polaków. Potrzebna jest pomoc
  3. Koniec z nudną panierką z bułki tartej. Dzięki nowej panierce kotlety schabowe będą tak pyszne, jak nigdy wcześniej
  4. Biedronka: nagranie nastoletnich złodziei podbija sieć  
  5. Możesz otrzymać tzw. SPECJALNĄ rentę, nawet jeśli nie spełniasz kryteriów. Jest na to sposób

Źródło: Instagram

Następny artykuł