Katarzyna Skrzynecka z mężem chcieli wypocząć nad Bałtykiem. Gdy zobaczyli co robią rodacy, aż ich zemdliło

Katarzyna Skrzynecka z mężem chcieli wypocząć nad Bałtykiem. Gdy zobaczyli co robią rodacy, aż ich zemdliło Źródło: instagram.com/katarzyna_skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka wraz z mężem oczekiwali, że krótki wypad nad polski Bałtyk połączony z pracą będzie dla nich prawdziwą przyjemnością. O ile byli zadowoleni z pogody, tak tego, co robią plażowicze, woleliby w ogóle nie widzieć i nie słyszeć.

Katarzyna Skrzynecka wybrała się ze swoim mężem do Mielna. Sprowadziły ich tam jednak nie tylko obowiązki zawodowe, ale także chęć wypoczynku. Po tym, co przeżyli, zapewne już nigdy tam nie wrócą, a po przeczytaniu dosadnej relacji Marcina Łopuckiego na pewno zrezygnują z wakacji tam również inne osoby. Turyści zachowali się obleśnie.

Katarzyna Skrzynecka i jej mąż byli bardzo zawiedzeni pobytem nad morzem

Marcin Łopucki postanowił napisać prawdziwą epopeję na swoim profilu na Instagramie, odnośnie zachowań Polaków na wakacjach. Wyłożył kawę na ławę i dosadnie skomentował to, co zauważył. Zaczął od tego, że na plaży przywitał go "labirynt parawanów". Gdy zmierzał z żoną do wyznaczonej strefy, chciał delektować się widokiem morza - nie uświadczył tego jednak przez tłum, mało tego: morza wcale nie usłyszał, bo zewsząd dobiegała muzyka disco polo. Zbulwersowało go też zachowanie niektórych rodziców:

- Zrelaksowani turyści zaczęli interakcje ze swoimi pociechami. Oczywiście czule rodzicielsko drąc paszczę na cały regulator: -"Karolek, weź przestań ja p****"! -"Heniu, K*** nie syp piasku" - Zosiu, nie jęcz, bo Ci j***"! Tak, TAK. TO SŁOWA DO DZIECI... - [pisownia oryginalna] napisał Łopucki w swojej relacji.

"Do szczęścia" brakowało tylko alkoholu i załatwiania się w piasek

Mąż Skrzyneckiej zauważył, że wiele osób na czas kąpieli słonecznych zaopatruje się w kilka puszek piwa. Nie omieszkał skomentować zachowania pijanych mężczyzn, które przyprawia o mdłości. 

- Rozrywka pełną gębą. A jak rozrywka to trochę zabawy. Trochę bekania,darcia mordy, rżenia,wycia,puszczania głośno bąków. Wszystko co zrelaksuje nas na plaży (...) Panowie tradycyjnie po pijaku zapasy,ewolucje gimnastyczne,siłowanie. Przy tym kulturalna dyskusja motywacyjna : "K*** p*** sie, weź k***, ja j*** Panie w upojeniu alkoholowym, przystępują do wdzięcznego prezentowania swoich wdzięków w rytm jakiejś muzyki, próbując z trudem zachować równowagę. Jeśli przegra z grawitacją – ląduje runąwszy do sąsiedniego grajdołu, nieomal przywalając ciałem bawiące się tam dzieci jakiejś poczciwej spokojniejszej rodziny... - Łopucki nie miał litości. Ale prawdziwa petarda miała dopiero nadejść.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Trener napisał też o wulgarnym zaczepianiu innych, nie tylko kobiet w sposób wulgarny, ale też ich partnerów i sprzedawców napoi oraz lodów. 

- "J***, je***, wszystkie baby j***" Na pierwszy ogień idą ludzie sprzedający wszystko na plaży. No chyba ,że mają zimne piwo! Przez uniesienie ręki i taktowne "-Ej chodź no tu, K***!" wołają dostawcę błogiego szczęścia. Pragnienie ugaszone. A tu z zaskoczenia pojawiła się potrzeba fizjologiczna. Zatem, jak przystało na gatunek wysoko rozwinięty w XXI Wieku, wybrana krzyczy do swojej miłości: – "Mirek , weź za*** k*** mać na wydmy i c***!" - wypoczynek Skrzyneckiej i Łopuckiego rzeczywiście nie należał do najprzyjemniejszych.

To wszystko, co robili Polacy sprawiło, że aż ich zemdliło od nadmiaru nieprzyjemnych bodźców. Z pewnością następnym razem poważnie się zastanowią, czy zamierzają wakacje spędzić nad Bałtykiem. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agata Duda otworzyła usta i wszyscy zdębieli. Tysiące Polaków było zażenowanych jej słowami. Nie uwierzycie, co powiedziała
  2. Partner izolował Annę Przybylską od rodziny! Po latach CAŁA prawda o toksycznym związku aktorki wyszła na jaw
  3. rka Marty Kaczyńskiej zamieściła w sieci pożegnalny wpis. Co się dzieje z nastolatką?!
  4. Patomorfolodzy aż 5 godzin badali ciało Dawidka. Ich ustalenia są zatrważające, tak dokładnie zabił go tata
  5. Szukali ciała zaginionej córki pracownika Jana Pawła II. Ich odkrycie ścina z nóg
  6. Myślała, że nosi zdrowe dziecko. Gdy się urodziło, inni mówili jej, że "lepiej żeby nie przyszło na świat"

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News