Katarzyna Skrzynecka drży o zdrowie męża. Pokazała zdjęcie ze szpitala

Katarzyna Skrzynecka drży o zdrowie męża. Pokazała zdjęcie ze szpitala Źródło: youtube Magazyn VIVA!

Katarzyna Skrzynecka za pośrednictwem Instagrama poinformowała o stanie zdrowia swojego męża. Aktorka nie ukrywa wdzięczności, ale jednocześnie bardzo martwi się o swojego ukochanego.

Katarzyna Skrzynecka to osoba, której nie trzeba raczej nikomu przedstawiać, gdyż jest bardzo aktywna zawodowo. Dba także o bezpośredni kontakt z fanami i na bieżąco dostarcza informacji o swoim życiu poprzez media społecznościowe.

Katarzyna Skrzynecka podzieliła się ważną informacją

Katarzyna Skrzynecka jest szczęśliwą mężatką, jednak obecnie przeżywa chwile grozy. Na swoim instagramowym profilu wstawiła post, w którym podziękowała personelowi szpitala za pomoc, jakiej udzielił jej mężowi Marcinowi. Gwiazda pozuje przed szpitalem w maseczce ochronnej i informuje, że jej mąż trafił do prywatnego szpitala, który obecnie nie pracuje w zwyczajnym trybie. Pomimo to przyjęto jej ukochanego i otrzymał on szybko fachową pomoc medyczną.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

To był nagły przypadek

Aktorka w opublikowanym wpisie wyjawiła, że jej mąż przebywa obecnie pod kroplówką i przeszedł już badania oraz USG. Klinika Centrum Medyczne Damiana zaskarbiła sobie jej wdzięczność także niesamowitym personelem na izbie przyjęć. Wrażenie zrobiła na niej także pani doktor, która nie zbagatelizowała nagłego przypadku. Katarzyna Skrzynecka podkreśla, że jej mąż przebywa obecnie w Klinice pod okiem specjalisty, który przyszedł do pracy specjalnie po to aby wspomóc współpracowników w nagłym przypadku. Marcin Łopucki czeka na decyzję odnośnie ewentualnej operacji, jednak gwiazda postanowiła podzielić się z fanami przykładem dobrych praktyk lekarskich oraz swoim zachwytem nad kliniką, która w czasie epidemii jest także dodatkowo obciążona, a personel zmęczony natłokiem pracy.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Jest prognoza liczby zakażeń dla Polski. Podano możliwą datę zahamowania epidemii

2. Ukryte objawy koronawirusa. Twój nos może dać ci jeden sygnał, że jesteś zarażony

Oficjalnie potwierdziła powód

Katarzyna Skrzynecka w opisie zdjęcia od razu ucięła jakiekolwiek przypuszczenia, że jej mąż trafił do szpitala z powodu choroby COVID-19, wywoływanej przez wirusa SARS-CoV-2. Jednak nie zmniejsza obaw gwiazdy, która pomimo profesjonalnej pomocy świadczonej przez klinikę nadal bardzo martwi się o stan zdrowia swojego męża. Para pobrała się 9 lat temu i od tej pory jest niemalże wzorem do naśladowania dla wszystkich znanych małżeństw. Katarzyna Skrzynecka w wielu wywiadach podkreśla jak bardzo w małżeństwie jest szczęśliwa. Marcin Łopucki zajmuje się kulturystyką.

Wyświetl ten post na Instagramie.

DZIĘKUJĘ KLINICE CENTRUM MEDYCZNE DAMIANA w Warszawie 💙 za natychmiastową reakcję i pomoc Slużb Medycznych w nagłym przypadku innym niż covid 💙 Pani Doktor na Izbie Przyjęć i Paniom Pielęgniarkom 💙 Ta Klinika również nie pracuje teraz w zwyczajnym systemie. Jednak zajęto się tu Marcinem natychmiast. Jest po USG i badaniach. Pod kroplówką. Bezpieczny. Pod kontrolą Specjalisty, który przyszedł SPECJALNIE by pomóc w nagłym przypadku. 💙💙💙 Dziękuję Czekamy na decyzję o konieczności operacji.... Napisałam to wszystko tylko ku przestrodze dla kogokolwiek w nagłych wypadkach zdrowotnych, innych niż covid. DZiĘKUJĘ KLINICE #klinikadamiana #dobrylekarz

Post udostępniony przez Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy zawału serca u kobiet mogą być nietypowe. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Wiemy, dokąd trafi milion euro od Lewandowskich. Para zamknęła usta krytykom
  3. Niestety, nie doczekała się nawet wyników testu na zakażenie. Jej chłopak znalazł ją martwą na podłodze
  4. Nietypowe objawy koronawirusa. Występują u 30 procent chorych
  5. Nagranie z ukrytej kamery pokazało, co tata robi z 4-letnią córką. Mama zobaczyła nagranie i zaniemówiła
  6. Asia pracująca w Biedronce nie zamierza dłużej milczeć. Treść jej ponurego listu trafiła do sieci

Źródło: WP Gwiazdy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News