Nie tylko Jacek Kurski. Katarzyna Skrzynecka też unieważniła ślub kościelny

Nie tylko Jacek Kurski. Katarzyna Skrzynecka też unieważniła ślub kościelny Źródło: katarzyna_skrzynecka Instagram.com

Katarzyna Skrzynecka od lat obecna jest w polskim show-biznesie, lecz mało kto wie, że aktorka oraz piosenkarka ma w swoim życiorysie element, który łączy ją z Jackiem Kurskim. Ona również należy do elitarnego grona osób mogących pochwalić się uzyskaniem rozwodu kościelnego. Nie należy to do łatwych osiągnięć.

Katarzyna Skrzynecka to gwiazda od lat pojawiająca się na srebrnym ekranie, lecz aktorkę spotkać można również na deskach teatru. Chociaż jest ona mocno aktywna w mediach społecznościowych i chętnie pokazuje swoje życie prywatne oraz kulisy pracy na planach zdjęciowych, to raczej mało jej fanów ma świadomość, że ma w swojej historii rozwód kościelny.

Katarzyna Skrzynecka uzyskała rozwód kościelny

Katarzyna Skrzynecka chętnie pokazuje na swoim Instagramie ukochanego Marcina Łopuckiego. Jej profil w mediach społecznościowych śledzi ponad 124 tys. osób, jednak dla wielu informacja, iż aktorka ma wiele wspólnego z Jackiem Kurskim może okazać się zaskoczeniem. Okazuje się, że nie tylko prezes zarządu Telewizji Polskiej uzyskał rozwód kościelny, po to by po raz drugi w obliczu Boga ślubować miłość do grobowej deski. Katarzyna Skrzynecka przez lata walczyła o unieważnienie swojej przysięgi przez władze kościelne. Nie jest to jednak sprawa ani prosta, ani tania. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

To był bardzo długi i żmudny proces

Jak podaje serwis Pomponik Katarzyna Skrzynecka rozwodząc się z poprzednim mężem, Zbigniewem Urbańskim, zdecydowała się wnioskować o unieważnienie związku również przez kościół. O to, by uzyskać takie potwierdzenie i koniec końców móc stanąć ponownie na ślubnym kobiercu w świątyni, aktorka czekała aż 6 lat. Zatrudniła do tego zadania najlepszych specjalistów w prawie kanonicznym, a to nie należy do tanich wydatków. Prawo kościelne jest wyjątkowo zawiłe i obarczone wieloma zależnościami, dlatego uzyskanie takiego postanowienia należy do rzadkości. Katarzyna Skrzynecka zapewne musiała wydać na ten cel małą fortunę, jednak jak pokazały dalsze jej losy było to jak najbardziej decyzją wartą zachodu.

Dzisiaj grzeje: 1. Właśnie podjęto decyzję ws. zakazów w Polsce. Sporo się zmieni

2. Pilny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Dotyczy wszystkich Polaków

Katarzyna Skrzynecka po raz drugi powiedziała "tak"

Po uzyskaniu rozwodu kościelnego nic nie stało na przeszkodzie, aby Katarzyna Skrzynecka ponownie stanęła na ślubnym kobiercu i w obliczu świadków oraz Boga ślubowała sobie z ukochanym miłość oraz wierność. Aktorka od jedenastu lat związana jest węzłem małżeńskim z Marcinem Łopuckim. Para wydaje się dopełniać idealnie, mamy zatem nadzieję, że Katarzyna Skrzynecka znalazła swoją drugą połówkę jabłka i nie będzie już musiała kierować do hierarchów kościelnych kolejnej prośby o unieważnienie małżeństwa.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nagła śmierć znanej postaci sportu. W poniedziałek miał przyjść na trening, ale nie zdążył
  2. Już niedługo zrobimy zakupy w niedzielę w Lidlu, Biedronce i innych sieciach? Jest nowy projekt ustawy
  3. Dramat rozgrywał się po cichu, za zamkniętymi drzwiami. Żona Wałęsy wszystko ujawniła
  4. Pozornie zwykła złotówka z czasów PRL jest warta fortunę. Można zarobić na niej nawet 1500 złotych
  5. Tym razem przesadzili? Opublikowano zdjęcia Moniki Jaruzelskiej bez ubrań
  6. Kuria wprowadza ograniczenia w ślubach. Będzie trzeba spełnić ważny wymóg

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News