Katarzyna Skrzynecka narzekała
Instagram.com katarzyna_skrzynecka
Monika Majko - 18 Września 2020

Katarzyna Skrzynecka żaliła się, że nie ma pieniędzy na wakacje. Stać ją na niebywałą rzecz

Katarzyna Skrzynecka niedawno wyznała, że z powodu pandemii koronawirusa zmaga się z kłopotami finansowymi, gwiazda żaliła się w mediach na wizję bankructwa, która spędza jej sen z powiek. Teraz na jaw wyszło, na co aktorka wydaje pieniądze, fani są w szoku.

Katarzyna Skrzynecka udzieliła niedawno szczerego wywiadu, w którym żaliła się na problemy finansowe, spowodowane przymusową przerwą w pracy z powodu pandemii koronawirusa. Teraz media ujawniły, na co gwiazda wydaje pieniądze. Fani nie mogli w to uwierzyć.

Katarzyna Skrzynecka wyznała, że ma problemy finansowe

Z powodu pandemii koronawirusa branża rozrywkowa stanęła w miejscu, a wiele gwiazd show-biznesu z dnia na dzień musiało udać się na przymusowe bezrobocie. Jedną z artystek, które chwilowo straciły zajęcie, była Katarzyna Skrzynecka. Zdjęcia do programu "Twoja twarz brzmi znajomo" zostały zawieszone, co spowodowało u gwiazdy niepokojące problemy finansowe.

Informacje o Tomaszu KomedziePorażające informacje o Tomaszu Komendzie. Nikt nie wiedział, sytuacja jest tragicznaCzytaj dalej

– Tak jak wszyscy, staramy się szukać szans, by nie popaść w długi, ubiegamy się o zamrożenie spłaty kredytu mieszkaniowego na trzy miesiące, składamy podania o "postojowe" w ZUS-ie, na który od lat łożymy miesięcznie wysokie kwoty. Niestety ta jednorazowa pomoc nie pokrywa nawet połowy naszych stałych opłat. W tym roku pewnie nie będzie nas stać na jakikolwiek wyjazd wakacyjny. Obyśmy mogli latem pracować, żeby wyjść z debetów - wyznała Katarzyna Skrzynecka w rozmowie z dwutygodnikiem "Flesz".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ślub - teściowaPoślubił swoją teściową mimo wielu przeszkód. Słowa byłej żony nie mieszczą się w głowieCzytaj dalej

Teraz gwiazda przyznała, na co wydaje swoje pieniądze. Fani byli w szoku, kiedy dowiedzieli się, że artystka potrafi przylecieć do Polski zza granicy tylko na jeden dzień zdjęciowy. Skrzynecka wyznała, że Grecję traktuje jak swój drugi dom, a do rodzinnego kraju często przylatuje tylko do pracy.

- Gdy kręcimy odcinki na sezon jesienny, to zdarza się tak, że jestem w Grecji z rodziną i przylatuję tanimi liniami lotniczymi tylko na jeden odcinek. Lecę porannym samolotem z Grecji, realizujemy program i nocą wracam tam - opowiada aktorka.

Dzisiaj grzeje:

1. Nagły zwrot akcji ws. Tomasza Komendy. Rodzina jest bezradna, koszmar powrócił

2. Wideo - „Policję dzwoń Wiesiek” - Kolizja w Gdańsku - kto wymusił pierwszeństwo?

3. Wielka tragedia gwiazdora disco polo. Najbliższa mu osoba umierała na jego rękach

Skrzynecka wyznała, że korzysta w podróżach z ofert tanich linii lotniczych i zupełnie nie przeszkadza jej niższy standard podróży. Czasami mączą ją jednak fani, którzy nachalnie domagają się autografów i wspólnych zdjęć. Zapewnia, że dzięki takiemu rozwiązaniu maksymalnie oszczędza pieniądze, na których brak jeszcze niedawno głośno narzekała.

- To jest możliwe, bo pojawiają się takie oferty. Za niewielkie pieniądze można przelecieć do pracy z innego kraju i jeszcze tam wrócić - zapewnia gwiazda.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Viki Gabor i jej ojciec zostali napadnięci przez grupę agresywnych mężczyzn. Dramat w rodzinie zwyciężczyni Eurowizji
  2. Wielki sekret Japonii ujawniony. Minister obrony powiedział prawdę. Chodzi o UFO
  3. Dagmarę totalnie zatkało, usłyszała słowa, których nie chce słyszeć żadna matka. Conanowi puściły nerwy
  4. Młoda para z Polski wprawiła gości w osłupienie. Na weselu zatańczyli tak, że "Taniec z Gwiazdami" się chowa
  5. Polsat przekazał tragiczne informacje. Nie żyją już 4 osoby, dramatyczne sceny w ukochanym miejscu Polaków
  6. Na słodko lub na słono - zdania są podzielone. Domowe tosty francuskie zrobisz w parę minut

Żona - cierpienie po stracie75-latek niesamowicie cierpiał po śmierci ukochanej żony. Zrobił jedną rzecz, która odmieniła jego życieCzytaj dalej

Źródło: Dziennik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News