Katarzyna Skrzynecka ma brzydką kontuzję. Ale i tak wszyscy mówią tylko o nowych włosach gwiazdy

Katarzyna Skrzynecka ma brzydką kontuzję. Ale i tak wszyscy mówią tylko o nowych włosach gwiazdy Źródło: instagram/katarzyna_skrzynecka/

Katarzyna Skrzynecka pokazała w sieci, że nie ma ostatnio najlepszego czasu i nabawiła się nieprzyjemnej kontuzji. Zapewne nie spodziewała się, że wszyscy zwrócą uwagę nie na jej stan zdrowia, a na najnowszą fryzurę. Obserwatorzy aktorki rzucili się z komentarzami.

Aktorka Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się w sieci najnowszymi wydarzeniami z życia. Na jednej z fotografii wyraźnie widać, że jest kontuzjowana, co może nieco utrudniać jej pracę. Choć pojawiły się komentarze, w których internauci współczuli celebrytce, zdecydowana większość dotyczyła jej nowej fryzury. 

Katarzyna Skrzynecka kontuzjowana

Kilka dni temu, na oficjalnym Instagramie aktorki pojawiły się zdjęcia tuż przed kolejnym występem w teatrze. Jak mogliśmy zauważyć, Skrzynecka nie zwalnia tempa, nawet w momencie, gdy jest wyraźnie kontuzjowana. Celebrytka na fotografii pokazała, że jej lewa ręka jest w gipsie, ale mimo tego, nie ma zamiaru rezygnować ze swoich obowiązków mimo złamanej reki, choć otwarcie przyznała, że nieco jej ona przeszkadza. 

- W trasie teatralnej z Ekipą Teatru Capitol... KIEDY KOTA NIE MA dziś zagramy w Lubinie i tylko jeden szczegół nie pasuje do obrazka. Oj, cholernie mi nie pasuje, shit happens. Nie w takich tarapatach się grywało złamasy - nie pękamy. Pozdrowienia podróżne - napisała. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Internauci komentują jedynie jej włosy 

Po fotce sprzed spektaklu, Skrzynecka opublikowała jeszcze kilka zdjęć, tym razem z planu serialowego, w którym będzie miała okazję zagrać. Ponownie mogliśmy zauważyć, że celebrytka oddaje się w pełni swojej pracy i stara się nie zwracać uwagi na gips. W komentarzach pod postem możemy zauważyć, że większą uwagę internautów przykula jej nowa fryzura, którą szeroki komentowali, a nie problemy zdrowotne. Skrzynecka zaprezentowała się bowiem w zupełnie innym kolorze i co więcej, w grzywce, czego jej obserwatorzy zupełnie się nie spodziewali. Fakt, że jest to tylko peruka, nie przeszkodził im w wyrażaniu swojej opinii.

- Może warto pomyśleć nad zmianą koloru włosów? Super z tą fryzurą - czytamy. 

- Wygląda pani zjawiskowo i to OKO - zachwyca się jedna z internautek. 

- Pani Kasia najpiękniejsza. A fryzura... SUPER - dodaje kolejna.  

instagram/katarzyna_skrzynecka/

instagram/katarzyna_skrzynecka/

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Danuta Wałęsa UJAWNIŁA całą prawdę o ks. Jankowskim. Jej słowa mrożą krew w żyłach. "On siał ZGORSZENIE"
  2. Agata Duda przeszła samą siebie! Na ten widok Melania Trump zdębiała!
  3. Księżna Kate wprawiła wszystkich w osłupienie w starej sukni. Koszt astronomiczny, ale efekt powalający
  4. 14-letnia Roksana Węgiel absolutnie zawładnęła sceną w Opolu. W dziwacznej sukience poderwała tłumy
  5. Podczas upałów matka nie mogła dobudzić 3-latki. Gdy zbadali ją lekarze, postawili przerażającą diagnozę
  6. Cały kraj trzymał kciuki, TVN poinformował że zmarła. Teraz Polacy zrobią wszystko by dorwać mordercę

Źródło: instagram 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News