Katarzyna Skrzynecka wyznała ponurą prawdę
youtube.com FAKT24.PL
Weronika Wasiak - 12 Maja 2020

Najpierw śmierć, teraz kolejne fatalne informacje o Katarzynie Skrzyneckiej. Wyznała ponurą prawdę

Katarzyna Skrzynecka nie ma ostatnio najlepszej passy. Media najpierw obiegły informacje o nagłej stracie w życiu artystki, a teraz do jej fanów dotarły kolejne, wyjątkowo fatalne. Nikt nie spodziewał się takich doniesień. Sama Skrzynecka zdecydowała w końcu o wyznaniu ponurej prawdy, aż trudno uwierzyć.

Katarzyna Skrzynecka od lat utrzymuje swoją wysoką pozycję w hierarchii polskiego show-biznesu, jako jedna z popularniejszych aktorek i wokalistek. Grono sympatyków Skrzyneckiej stale rośnie, dlatego i dyskusje na jej temat nie cichną nawet na moment. Choć gwiazda stara się dbać o swoje życie prywatne i nie zdradzać zbyt wiele osobistych informacji, tym bardziej dotyczących problemów, teraz postanowiła być bardzo szczerą i opowiedzieć o dramacie, jaki na nią spadł. Nikt nie spodziewał się tak smutnych informacji.

Marcin Prokop żona, zdjęcieMarcin Prokop: Żona gwiazdora skrywa wiele tajemnic, jedną z nich właśnie ujawniłCzytaj dalej

Fatalne doniesienia. Katarzyna Skrzynecka wyznała ponurą prawdę

Niestety, pandemia koronawirusa dotknęła cały świat i to na wielu płaszczyznach. Cierpią również celebryci, a w szczególności sceniczni artyści, którzy na skutek epidemii zostali zmuszeni do wstrzymania swoich koncertów. Odwołane zostały również wszystkiego medialne wydarzenia, dlatego można rzecz, że niektóre gwiazdy zostały tymczasowo bezrobotne. Artystka najpierw pożegnała swojego ukochanego wujka, a teraz przyszło jej zmierzyć się z kolejnymi przeciwnościami losu. Cytowana przez Fakt Skrzynecka, na łamach Flesz przyznała, że przez pandemię zmaga się ze sporymi problemami finansowymi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

DodaFani martwią się o Dodę. Chodzi o jej zdrowie, pokazała niepokojące zdjęcieCzytaj dalej

- Tak jak wszyscy, staramy się szukać szans, by nie popaść w długi, ubiegamy się o zamrożenie spłaty kredytu mieszkaniowego na trzy miesiące, składamy podania o "postojowe" w ZUS-ie, na który od lat łożymy miesięcznie wysokie kwoty - mówiła przejęta Katarzyna Skrzynecka, w rozmowie z dziennikarzem Flesza.

Aktorka z bólem przyznała, że w tym roku musi zapomnieć o wakacjach nawet jeżeli granice zostaną otwarte. Znalazła się w trudnej sytuacji, jednak stara się zbytnio nie przejmować, a przede wszystkim nie tracić nadziei na lepsze jutro.

Dzisiaj grzeje:

1. IMGW wydało żółte alerty dla 9 województw. Szczególnie wieczorem i w nocy trzeba uważać, będzie niebezpiecznie

2. Zapłacił na stacji banknotem 200-złotowym i odjechał. Kasjer przyjrzał się pieniądzom i zbladł

- Niestety ta jednorazowa pomoc nie pokrywa nawet połowy naszych stałych opłat. W tym roku pewnie nie będzie nas stać na jakikolwiek wyjazd wakacyjny. Obyśmy mogli latem pracować, żeby wyjść z debetów! Ukochaną Grecję raczej będziemy wspominać, oglądając zdjęcia i gawędząc z greckimi przyjaciółmi na wideoczatach. Takie czasy. Uważam, że kiedy trzeba zacisnąć pasa, należy to po prostu zrobić, bez narzekania i żyć tak, jak się da - dodała w rozmowie z Fleszem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Watykan po latach ujawnił wstrząsającą prawdę. Jakie były skutki drugiego zamachu na życie Jana Pawła II?
  3. Tragiczna śmierć młodego sportowca. Dzika bestia rozszarpała go na strzępy, nie miał najmniejszych szans
  4. Skandaliczne doniesienia brytyjskiej prasy. Książę Karol nie jest ojcem Harry'ego?
  5. Wyjątkowo trudna zagadka dla najbystrzejszych fanów kryminałów. Kto ukradł zegarek?
  6. Wszyscy kochali Elżbietę Czyżewską. Dopiero po jej śmierci wyszła na jaw przykra prawda, co się działo w jej domu
  7. Tysiące Polaków źle gotują jajka. Narażają na niebezpieczeństwo siebie i rodziny

Psy9-latek ratował z ulicy bezpańskie psy. Osiem lat później dokonał niemożliwej rzeczy, ciężko powstrzymać łzyCzytaj dalej

Źródło: fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News