Katarzyna Skrzynecka przeżywa ciężkie chwile.
TRICOLORS/East News
Jakub Kossakowski - 11 Maja 2020

Tragedia w rodzinie Katarzyny Skrzyneckiej. Nie żyje bliska jej osoba, miała koronawirusa

Ostatnie doniesienia potwierdzają, że Katarzyna Skrzynecka przeżywa teraz wyjątkowo trudne chwile. Zmarła osoba z rodziny gwiazdy, która była bliska jej sercu. Powodem śmierci był koronawirus. Aktorka skomentowała tą sprawę. Jej słowa nie pozostawiają złudzeń.

Katarzyna Skrzynecka osobiście przekonała się o tym jak niebezpieczna może okazać się choroba, która wstrząsnęła całym światem. Gwiazda straciła bliskiego członka rodziny, który wcześniej chorował na COVID-19.

zakupy 93-latek poszedł do sklepu93-latek poszedł do sklepu mimo wszystkich zakazów. Przechodzeń zapytał, czemu tak robi, odpowiedź przeszła najśmielsze oczekiwaniaCzytaj dalej

Tragedia w rodzinie gwiazdy

Jeszcze niedawno Katarzyna Skrzynecka była przejęta stanem zdrowia swojego męża. Teraz aktorka musi zmierzyć się z kolejnym dramatem. Spowodowany został przez śmierć jej wujka, u którego został wykryty koronawirus. Jeden z faktów przyczynił się do oburzenia gwiazdy. O wszystkim opowiedziała podczas rozmowy z magazynem "Flesz. Gwiazdy i Styl", przytaczanym przez portal Plotek.

Katarzyna Skrzynecka wyznała, że jej wujek trzy dni przed śmiercią został uznany za osobę ozdrowiałą. Wcześniej mężczyzna zmagał się przez kilkanaście dni z chorobą, którą wywołał koronawirus. Ciężko przejść obojętnie obok jej wyjątkowo emocjonalnej wypowiedzi. Co o całej sprawie myśli Katarzyna Skrzynecka?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rodzina - najtrudniejsza decyzjaIch 22. dziecko niedawno się urodziło, matka podjęła najtrudniejszą decyzję. Ciężko powstrzymać łzyCzytaj dalej

Katarzyna Skrzynecka powiedziała, co myśli o sprawie śmierci swojego wujka

- Po trzech tygodniach niestety zmarł w wyniku zaawansowanego zapalenia płuc i niewydolności oddechowej wywołanej wirusem. Przeraża mnie fakt, że mimo interwencji jego dzieci został w klinice wpisany do ewidencji jako „ozdrowiały”, bo test wykonany trzy dni przed śmiercią wykazał, że w organizmie nie ma już aktywnej formy koronawirusa. Strach pomyśleć, ile tysięcy podobnych przekłamań statystyk może się pojawiać! „Pacjent wyzdrowiał, ale zmarł”. To absurd! Nie szerzę tu żadnych niesprawdzonych plotek, bo jest to sytuacja, która zdarzyła się w mojej bliskiej rodzinie - powiedziała Katarzyna Skrzynecka podczas rozmowy z magazynem "Flesz. Gwiazdy i Styl", cytowanym przez portal Plotek.

W ostatnich dniach wiele sław poruszało temat pandemii. Niestety, niektóre z nich podają w wątpliwość zasady wprowadzone w trakcie zagrożenia epidemiologicznego. Aktorka również postanowiła odnieść się do tego jakie jest jej podejście do panujących obostrzeń. Warto zapoznać się ze słowami, które powiedziała Katarzyna Skrzynecka. Wiele osób może uznać je za inspirujące.

Dzisiaj grzeje:

1. Ujawnili wstępne wyniki sekcji zwłok Kacperka. Ciężko powstrzymać łzy

2. Większość z nas miała już koronawirusa? Piorunujące dane, przeważająca część Polaków nie miała pojęcia

- Nic nie wyróżnia mnie spośród milionów innych ludzi, którzy tracą pracę, uczą swoje dzieci w domu, oszczędzają na podstawowe wydatki, próbują się odnaleźć w kompletnie nowej rzeczywistości. Przestrzegamy zasad kwarantanny, staramy się chronić zdrowie. Dbamy też o to, by zachować pogodne nastawienie. To ważne i dla naszego związku i dla dziecka - nadmieniła Katarzyna Skrzynecka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kiedy pożegnamy kolejne obostrzenia? Podjęcie decyzji jest kwestią dni
  2. Tragiczna śmierć młodego piłkarza. 19-latek miał przed sobą całe życie
  3. Przed pogrzebem męża zajrzała do gazety. Natychmiast pobladła, teraz prawdę poznało całe miasto
  4. Marta Kaczyńska przekazała bardzo ważną wiadomość. Chodzi o ciążę, od teraz wiele się zmieni w życiu każdej Polki
  5. Premier Morawiecki pilnie apeluje do Polaków. Ujawnił jedno z największych zagrożeń pandemii
  6. Nagły niesamowity pomysł Lidla. Cudowna, wielka zmiana, zakupy będą wyglądały inaczej

Kobieta myślała, że jest w ciążyWszyscy myśleli, że jest w ciąży. Prawda okazała się zupełnie inna. Lekarze złapali się za głowyCzytaj dalej

Źródło: Plotek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News