W sieci pojawiło się bardzo stare zdjęcie Katarzyny Skrzyneckiej. Niewiarygodne, jak kiedyś wyglądała

W sieci pojawiło się bardzo stare zdjęcie Katarzyny Skrzyneckiej. Niewiarygodne, jak kiedyś wyglądała Źródło: Instagram.com katarzyna_skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka jest aktorką i wokalistką, która w show-biznesie pracuje już od bardzo dawna. Internet obiegło zdjęcie z młodości kobiety, ciężko ją rozpoznać.

Katarzyna Skrzynecka jest aktorką, wokalistką i osobowością telewizyjną, która w show-biznesie pracuje już od wielu lat. W sieci pojawiło się zdjęcie gwiazdy z młodości, wielbiciele są w szoku. Na fotografii ciężko ją rozpoznać, to niesamowite, jak kiedyś wyglądała.

Katarzyna Skrzynecka w młodości

Aktorka w tym roku obchodzić będzie okrągłe 50 lat. Przyszła na świat 3 grudnia 1970 roku w Warszawie, gdzie w 1993 roku obroniła dyplom Akademii Teatralnej. Choć gwiazda dla wielu wciąż pozostaje sexbombą, a jej uroda zachwyca fanów, zdjęcie z młodości, które obiegło internet, rzuciło fanów na kolana. Kobieta kojarzona jest głównie z aktorstwa, ale ma na swoim koncie również kilka albumów muzycznych i wiele występów wokalnych na scenach w całej Polsce.

Fotografia, która wstrząsnęła fanami, pochodzi z występu wokalistki w konkursie debiutów na 27. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w 1990 roku. Skrzynecka zdobyła wtedy Nagrodę im. Anny Jantar oraz Bursztynową Paterę za interpretację utworu Włodzimierza Korcza „Spacer w chmurach”. Miała zaledwie 19 lat. Zdjęcie młodziutkiej gwiazdy, które pochodzi z tego koncertu, zachwyciło fanów kobiety.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Katarzyna Skrzynecka skończy w tym roku 50 lat

Na zdjęciu widać młodą kobietę, która z przejęciem śpiewa do mikrofonu. Jej wykonanie tego utworu na wiele lat zapadło opolskiej publiczności w pamięci. Gwiazda zachwyca swoją urodą, ma nisko spięte i mocno pokręcone, charakterystyczne dla siebie blond włosy oraz bardzo delikatny makijaż, który świetnie podkreśla jej rysy twarzy. Wielu fanów twierdzi, że kobieta wyglądała wtedy na zdecydowanie bardziej dojrzałą niż 19 lat.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie do pomyślenia, okropny wypadek karetki. Ambulans przewrócił się na wózek z dzieckiem, zdjęcie wraku poraża
2. Polsat: uczestnik ”Pamiętników z wakacji” nie żyje? Miał popełnić samobójstwo kilka lat temu

Dziś gwiazda wygląda zupełnie inaczej, ale wciąż olśniewa dobrą kondycją i szerokim uśmiechem. Fani uwielbiają, kiedy pojawia się na szklanym ekranie. Aktualnie mogą ją oglądać ponownie w roli jurorki w nowej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo", emitowanego na antenie stacji Polsat.


screen youtube.com bobi40

Najlepsze newsy dnia:

  1. Czy koronawirusem można zarazić się od zwierząt domowych? Odpowiedzi udziela WHO
  2. Koniec sezonu skoków narciarskich. Zapadła oficjalna decyzja federacji
  3. Można się mocno zdziwić. Ujawniono prawdziwy wiek Małgorzaty Rozenek
  4. Polacy zrobią zakupy w Biedronce za darmo. Wiadomo, komu się uda
  5. Dantejskie sceny w przychodni. Mężczyzna nagle rzucił się na 2 bezbronne kobiety, stan jednej jest ciężki
  6. Właśnie teraz kapusta pekińska jest na wagę złota. Powinno się ją jeść na potęgę

źródło: Pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News