Katarzyna Skrzynecka jest zdruzgotana
TRICOLORS/East News
Irmina Jach - 7 Listopada 2020

Katarzyna Skrzynecka jest zdruzgotana. Na planie "Na dobre i na złe" dostała tragiczną wiadomość

Katarzyna Skrzyniecka, tak jak większość polskich gwiazd, pierwsze dekady tego roku spędziła w domu. Aktorka, która prowadziła kilkanaście edycji "Tańca z gwiazdami" w telewizji TVN, przyznała, że czas pandemii koronawirusa jest dla niej wyjątkowo trudny. Tak jak inni rodzimi artyści, zmaga się z kłopotami natury finansowej. Najnowsza decyzja rządu może pogłębić jej problemy.

Katarzyna Skrzynecka po raz kolejny postanowiła pożalić się na swoje problemy zawodowe. Niedawno gwiazda pochwaliła się zdjęciem z zebrania produkcyjnego, dotyczącego nowych zasad bezpieczeństwa i możliwości przyszłego powrotu do pracy na planie programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Niestety, nie nacieszyła się pracą zbyt długo.

Trzaskowski już nie wytrzymał, pilnie apeluje do rządu. Sytuacja staje się dramatycznaTrzaskowski już nie wytrzymał, pilnie apeluje do rządu. Sytuacja staje się dramatycznaCzytaj dalej

Katarzyna Skrzynecka usłyszała fatalną wiadomość

Pandemia koronawirusa wywarła negatywny wpływ na wiele dziedzin życia. Jednym z sektorów gospodarki, które ucierpiały najbardziej, jest kultura. Rząd ponownie zdecydował o zamknięciu kin i teatrów. Odwołano również koncerty i imprezy, a artyści, którzy są zatrudnieni przy produkcji seriali i programów telewizyjnych zostali wysłani na przymusowe urlopy.

Zamrożenie sektora kulturalnego nie oznacza dla artystów wyłącznie wolnego czasu. Większość z nich już wiosną została też pozbawiona jedynego źródła dochodów. Aktorzy, muzycy i prezenterzy najczęściej wykonują pracę na podstawie umowy u dzieło. W związku z tym nie mają prawa do płatnych urlopów. Wielu z nich twierdzi, że aktualnie ledwo wiąże koniec z końcem. Najbliższy czas nie pozwoli im na odbudowanie nadszarpniętego budżetu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

- Tak jak wszyscy, staramy się szukać szans, by nie popaść w długi, ubiegamy się o zamrożenie spłaty kredytu mieszkaniowego na trzy miesiące, składamy podania o "postojowe" w ZUS-ie, na który od lat łożymy miesięcznie wysokie kwoty. Obyśmy mogli latem pracować, żeby wyjść z debetów! Ukochaną Grecję raczej będziemy wspominać, oglądając zdjęcia i gawędząc z greckimi przyjaciółmi na wideoczatach. Takie czasy - mówiła Katarzyna Skrzynecka.

Aktorka zaczęła otrzymywać regularne wypłaty stosunkowo niedawno, kiedy wróciła na plan programu "Twoja twarz brzmi znajomo" w telewizji Polsat i na plan hitu TVP "Na dobre i na złe". Niestety, podczas ostatniego spotkania na planie usłyszała tragiczną wieść.

Okazało się, że Katarzyna Skrzynecka nie nacieszyła się zbyt długo ukochaną pracą. Rząd zdecydował o wprowadzeniu obostrzeń, które uniemożliwią jej realizację planów zawodowych.

Dzisiaj grzeje:

1. Dziś ruszyły masowe kontrole Polaków, akcja na cały kraj. Konsekwencje mogą być poważne

2. To już pewne. Stanie się 9 listopada. Polki i Polacy będą zdruzgotani decyzją

3. Od poniedziałku obowiązkowe testy na koronawirusa dla Polaków. Niespodziewanie trafiliśmy na "czerwoną listę"

- Na planie serialu "Na dobre i na złe" dotarła do nas właśnie informacja o ponownym całkowitym zamknięciu placówek kultury, teatrów, filharmonii, opery, sal koncertowych, galerii sztuki, kin, domów kultury, impresariatów artystycznych… Póki co nie możemy już przyjść do swoich miejsc pracy nawet dla 25 procent publiczności… - napisała Katarzyna Skrzynecka.

Aktorka nie kryje swojego zdruzgotania obecną sytuacją. Działalność artystyczna jest przecież jej jedynym źródłem utrzymania. Występy na deskach teatrów oraz planach seriali gwarantują jej posiadanie środków na codzienne życie. Długa przerwa może zaowocować ogromnym kryzysem. Nic dziwnego, że Katarzyna Skrzynecka popadła w rozpacz.

Katarzyna Skrzynecka straciła pracę

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gigantyczny nowofundland próbuje wdrapać się kobiecie na kolana. Nie wszystko poszło po jego myśli
  2. Genialny Bayern Monachium. Robert Lewandowski huknął z głowy jak z armaty, co za strzał (WIDEO)
  3. Premier Morawiecki nie wytrzymał, ma już dość. W mocnych słowach skomentował zachowanie Polaków
  4. Niepojęte doniesienia o Viki Gabor, miało się nie wydać. Przecież ona ma dopiero 13 lat
  5. Morawiecki zdradził, kiedy obostrzenia mogą zostać złagodzone. Trudno uwierzyć
  6. Użytkownicy Windows 10 zgłaszają wiele poważnych błędów. Wszystko przez nową aktualizację, lepiej nie instalować
  7. Małgosia z 5. edycji “Rolnik szuka żony” jest nie do poznania. Teraz zdradziła sekret swojej metamorfozy

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News