Katarzyna Skrzynecka jest w dramatycznej sytuacji? Internauci mają już dość

Katarzyna Skrzynecka jest w dramatycznej sytuacji? Internauci mają już dość Źródło: TRICOLORS East News

Katarzyna Skrzyniecka, tak jak większość polskich gwiazd, ostatnie miesiące spędza w domu. Aktorka, która prowadziła kilkanaście edycji "Tańca z gwiazdami" w telewizji TVN, przyznała, że czas pandemii koronawirusa jest dla niej wyjątkowo trudny. Tak jak inni rodzimi artyści, zmaga się z kłopotami natury finansowej.

Pandemia koronawirusa wywarła negatywny wpływ na wiele dziedzin życia. Jednym z sektorów gospodarki, które ucierpiały najbardziej, jest kultura. Z troski o bezpieczeństwo sanitarne przez wiele tygodni teatry i kina pozostawały zamknięte. Odwołano również koncerty i imprezy, a artyści, którzy są zatrudnieni przy produkcji serialów i programów telewizyjnych zostali wysłani na przymusowe urlopy. Wiele rodzimych gwiazd poradziło sobie z tą sytuacją fenomenalnie. Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor realizują własny program, Małgorzata Kożuchowska czyta dzieciom bajki, a Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel prowadzą internetowy kurs tańca. Nie brakuje jednak osób, które opowiadają mediom o swojej trudnej sytuacji.

Katarzyna Skrzynecka jest w dramatycznej sytuacji?

Zamrożenie sektora kulturalnego nie oznaczało dla artystów wyłącznie wolnego czasu. Większość z nich została też pozbawiona jedynego źródła dochodów. Aktorzy, muzycy i prezenterzy najczęściej wykonują pracę na podstawie umowy u dzieło. W związku z tym nie mają prawa do płatnych urlopów. Wielu z nich twierdzi, że aktualnie ledwo wiąże koniec z końcem. O swoim dramacie opowiedział między innymi Marian Opania, który ma bardzo poważne problemy finansowe. Teraz do tego grona dołączyła także Katarzyna Skrzynecka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niedawno gwiazda pochwaliła się zdjęciem z zebrania produkcyjnego, dotyczącego nowych zasad bezpieczeństwa i możliwości przyszłego powrotu do pracy na planie programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Aktorka pożaliła się również, że od 5 marca nie ma możliwości podjęcia pracy zarobkowej, a tym samym zarobienia na życie. Zwróciła uwagę na to, że taka sytuacja potrwa do co najmniej do września, a wielu artystów musi podejmować się innych, przyziemnych prac. Nie kryła tego, że docenia wznowienie zdjęć i powrót do realiów sprzed pandemii.

Pod fotografią w mediach społecznościowych Katarzyny Skrzyneckiej pojawiło się wiele komentarzy internautów, którzy mają już dość narzekania ze strony celebrytów. Komentujący wypomnieli artystom to, że mimo dobrych zarobków, nie mają żadnych oszczędności. Nie brakuje wyrazów zdziwienia, dotyczących tego, że Polacy, którzy zarabiają niewiele, w przeciwieństwie do gwiazd, są w stanie odłożyć zaskórniaki na czarną godzinę. Na odpowiedź aktorki nie trzeba było długo czekać.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Nie żyje uwielbiany aktor. Tragedia, miał jedynie 24 lata

2. 8-latek zginął w tragicznym wypadku. Do wszystkiego doszło w trakcie rodzinnej wycieczki

- Nie mamy ani niań, ani sprzątaczek, zawsze radzimy sobie z tym sami. Przy czteroosobowej rodzinie plus seniorach na utrzymaniu oszczędności szybko topnieją, niestety. Polscy aktorzy to nie hollywoodzkie gwiazdy. Nie ten status, nie te pensje, nie ta sława i całe szczęście, bo sławy hollywoodzkiej nigdy nie pragnęłam i nigdy bym nie chciała - napisała Katarzyna Skrzynecka.

Uważacie, że obiekcje internautów są uzasadnione? Czy waszym zdaniem Polscy artyści faktycznie zarabiają tak mało, że w czasach kryzysu nie są w stanie zapewnić sobie utrzymania?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Zebranie Produkcyjne, dotyczące szkolenia nowych zasad bezpieczeństwa i możliwości przyszłego powrotu do pracy. Od 5 marca - jak tysiące Polaków, uziemionych przez pandemię - trwamy bez możliwości pójścia do swojej pracy, by zarobić na życie... W przypadku teatru, w którym pracujemy co wieczór, takie zamrożenie potrwa jeszcze conajmniej do września... Pracujemy - jak tylko się da - przy innych zadaniach , w nieswoich codziennych profesjach... Jak tysiące Plaków, którzy stracili natenczas swoją pracę. Trzeba sobie radzić👍👍👍🍀 Najważniejsze, by wspierać pogodą ducha naszą rodzinę i dzieci w tej trudniejszej rzeczywistości. Pojawiają się pierwsze zawodowe "światełka w tunelu" 👍👍😊 "Odmrażają się" realizacje niektórych programów telewizyjnych 🌞 Od września będziemy mogli powrócić na antenę POLSATU z nowymi odcinkami przerwanej covidem 13 Edycji TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO 💙💙💙 BAAAARDZO tęskniliśmy 💙😊 Telewizja Polsat oraz EndemolShine Producent programu zdecydowali o możliwości wznowienia realizacji programu na nowych zasadach bezpieczeństwa 👍 ze zredukowaną Publicznością w studio, kontrolą medyczną, pracą w maskach, ALE BĘDZIEMY 💙💙💙💙 Trzymamy kciuki, by się udało 👍 @polsatofficial @twojatwarzbrzmiznajomo @piotr.gasowski.official @maciej_dowbor @kacper_kuszewski @kacperkuszewski_fc #kwarantanna #tęsknimydopracy #ttbz #aktorka #wokalistka #trzymamkciuki

Post udostępniony przez Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pilny komunikat Biedronki, natychmiast zwróć lub wyrzuć ich produkt. Polacy nagminnie go kupują, bardzo niepokojąca informacja
  2. Znany dziennikarz sportowy znalazł nową pracę. Z poprzedniej wyleciał po oskarżeniach o molestowanie
  3. Bezczelny plan Katarzyny W. ujrzał światło dzienne. W głowie się nie mieści
  4. Krystyna Janda się boi, ujawniła swój dramat. Musiała podjąć bardzo trudną decyzję
  5. Schudł ponad 140 kg, dostał nowe życie. Efekt końcowy jest niewiarygodny
  6. Céline Dion pokazała się bez makijażu. Brak słów, ciężko uwierzyć, jak naprawdę wygląda artystka

Źródło: Fakt/Bejsment/o2

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News