Katarzyna Skrzynecka pokazała całą swoją rodzinę. Jej starsza córka wygląda jak bogini

Katarzyna Skrzynecka pokazała całą swoją rodzinę. Jej starsza córka wygląda jak bogini Źródło: Instagram/Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka opublikowała na Instagramie zdjęcie przedstawiające jej całą rodzinę. Aktorka ma się czym pochwalić, jej córka jest niesamowitą pięknością.

Katarzyna Skrzynecka to uwielbiana aktorka, którą co tydzień można oglądać na Polsacie w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Teraz gwiazda opublikowała w internecie swoje rodzinne zdjęcie. Przy okazji Święta Zmarłych wszyscy mieli okazję spotkać się na cmentarzu, by wspomnieć nieżyjących już bliskich. 

Katarzyna Skrzynecka i cała rodzina na jednym zdjęciu

W ciągu roku jest kilka okazji, by spotkać się całą rodziną. Przy okazji uczczenia pamięci zmarłych, Katarzyna Skrzynecka miała szansę na to, by zobaczyć wszystkie swoje dzieci w jednym miejscu. Z okazji rodzinnego spotkania gwiazda Polsatu pochwaliła się zdjęciem rodzinnym na Instagramie. Fani zachwycili się nie tylko Kasią, ale także jej rodziną, która znalazła się na fotografii.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Światełka dla naszych Kochających Aniołów Stróży. Tyle nas zostało... A nasze rodzinne zdjęcia często - kompletnie przypadkowo - tworzą graficzną formę serca jak tu. TO JEST NAJCENNIEJSZY SENS ŻYCIA. Każda rodzinna chwila na wagę złota - podpisała zdjęcie gwiazda.

Starsza córka Katarzyny Skrzyneckiej

Na fotografii szczególną uwagę zwróciła jej starsza córka. Komentarze dotyczące dziewczyny z pewnością są przemiłą niespodzianką dla aktorki. Internauci komentują wygląd młodej kobiety, która zachwyca swoją urodą. Patrząc na nią, kolana same się uginają, wygląda jak prawdziwa bogini. 

- A dziewczynka na górze to Pani kopia - napisała jedna z komentujących zdjęcie.

Dzisiaj grzeje: 1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła Polską
2. Wielka awaria w Polsce. Nie działają karty płatnicze i przelewy dwóch ogromnych banków

Trudno ukryć fakt, że Paulina jest rzeczywiście przepiękną kobietą, która bez wątpienia wzbudza zachwyt wielu osób. Najwierniejsi fani komentują, że dorównuje urodą mamie. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że Paulina w rzeczywistości nie jest biologicznym dzieckiem Katarzyny Skrzyneckiej - jest córką męża aktorki, Marcina Łopuckiego, jednak Skrzynecka od zawsze traktuje ją jak własne dziecko.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tych śmieci nie wyrzucaj z resztą. Inaczej zapłacisz OGROMNĄ grzywnę!
  2. Nie żyje uwielbiana aktorka. Przyjaźniła się z Danielem Olbrychskim, fani pogrążeni w żałobie
  3. Dramat gwiazdora "M jak Miłość", "Barw Szczęścia" i wielu innych seriali. Nie żyje bliski członek jego rodziny
  4. Jechała autostradą, nagle osaczyły ją inne auta. Po chwili dotarło do niej, co się dzieje i kazała synowi dzwonić po policję
  5. Tego dziecka miało nigdy nie być. Pielęgniarki natychmiast zaczęły robić zdjęcia, bo urodził się z dowodem na to w rączce

źródło: jastrząbpost

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News