Życzymy szczęścia! Właśnie ujawniono, że reprezentantka Polski jest lesbijką

Życzymy szczęścia! Właśnie ujawniono, że reprezentantka Polski jest lesbijką

Katarzyna Skorupa jest jedną z najzdolniejszych polskich siatkarek, dzięki czemu rozegrała w kadrze aż 150 meczów. Obecnie opinia publiczna skupia się jednak nie na jej osiągnięciach sportowych, a szczegółach życia prywatnego. Oficjalnie ujawniono bowiem, że zawodniczka jest lesbijką i żyje w niezwykle szczęśliwym związku.

Katarzyna Skorupa urodziła się 16 września 1984 roku. Zawodową karierę siatkarską rozpoczęła już w wieku 18 lat, występując w drużynie Skra Warszawa. Obecnie zawodniczka jest związana z klubem Igor Gorgonzola Novara. To właśnie we Włoszech Skorupa poznała swoją ukochaną, Paolę Egonu. 19-letnia zawodniczka o nigeryjskich korzeniach ujawniła oficjalnie, że spotyka się z 14 lat starszą Polką. Jej niespodziewane wyznanie sprowokowało ogromne kontrowersje, gdyż homoseksualizm w sportowym światku wciąż ma stanowić prawdziwy temat tabu.

Katarzyna Skorupa jest lesbijką. Kibice życzą jej wszystkiego co najlepsze

Egonu ujawniła, że jest lesbijką w wywiadzie udzielonym tuż po finale mundialu, w którym Włoszki uległy Serbkom. Siatkarka przyznała, że po porażce zadzwoniła do swojej dziewczyny, która pomogła jej uporać się z trudną sytuacją. Dziennikarka „Corriere della Sera” dopytała więc, czy zawodniczka ma partnerkę. Ta stanowczo potwierdziła, dodając także, iż "uważa to za coś normalnego". Chociaż początkowo kibice nie wiedzieli, z kim spotyka się ich ulubienica, tajemnica ta bardzo szybko została odkryta. Podczas jednego z meczów Superpucharu Włoch fotoreporterzy przyłapali Egonu na wymianie czułości z doskonałą polską siatkarką, Katarzyną Skorupą. Zdjęcia z wydarzenia były sporym zaskoczeniem zarówno dla miejscowych, jak i polskich kibiców.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kim jest Katarzyna Skorupa? Dlaczego siatkarka nie występuje już w reprezentacji Polski?

Urodzona w Radomiu zawodniczka jest niezwykle utytułowana. Jej sukcesy są związane głównie z karierą klubową, gdyż po 8 latach występów w polskiej kadrze, Skorupa zrezygnowała z reprezentowania biało-czerwonych barw. Nigdy oficjalnie nie ujawniła, dlaczego podjęła podobną, naprawdę kontrowersyjną decyzję, chociaż dziennikarze wielokrotnie próbowali odkryć ten sekret. - Na to pytanie nie będę odpowiadać. Nie odpowiedziałam za pierwszym, za drugim i za setnym razem. Mam swoje powody ku temu, by nie grać i to powinno wszystkim wystarczyć - powiedziała zawodniczka jeszcze w 2016 roku w rozmowie z Onetem. Chociaż fani są zdziwieni wieściami o związku Skorupy i Egonu, życzą zakochanym zawodniczkom dużo szczęścia. Siatkarki bez wątpienia są zadowolone z pozytywnego odbioru wiadomości o swym związku, z którym ostatecznie się spotkały.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Skandaliczny odcinek „Ameryka Express” zniknął z sieci! Produkcja przeprasza widzów
  2. Znaki zodiaku POLSKICH gwiazd. Z kim dzielisz los?
  3. Ksiądz przerwał wesele przez disco polo! Państwo młodzi zbierali szczęki z ziemi
  4. Jak się ubrać do opery zimą? Poznaj praktyczne rozwiązania
  5. Wieniawa ma już dość pomówień! Wreszcie rozwiała wszelkie wątpliwości
Następny artykuł