Syn Katarzyny Nosowskiej ma już swoje lata. Pójdzie w ślady matki?

Syn Katarzyny Nosowskiej ma już swoje lata. Pójdzie w ślady matki? Źródło: youtube.com/tvnpl

Katarzyna Nosowska - syn słynnej wokalistki ma ponad dwadzieścia lat i rozpoczyna samodzielną karierę. Czy pójdzie śladami matki i będzie nagrywał muzykę, czy może chce zająć się zupełnie czymś innym? Jakie relacje łączą go z rodzicami? Chłopak chętnie dzieli się tym z mediami.

Katarzyna Nosowska - syn artystki. Czym zajmuje się Mikołaj Krajewski?

Katarzyna Nosowska - syn Mikołaj Krajewski jest wschodzącą gwiazdą modelingu. Wokalistka przez większość swojej kariery i współpracy z HEY bardzo strzegła swojej prywatności i nie ujawniała najmniejszej tajemnicy związanej z jej życiem osobistym. Jakiś czas temu artystka zaczęła udzielać się w mediach społecznościowych i zdradzać coraz więcej i więcej. Kilkanaście miesięcy temu Nosowska pokazała syna publicznie i za pośrednictwem Facebooka złożyła mu życzeniu urodzinowe.

 - Dla swoich kolegów nigdy nie byłem Mikołajem Krajewskim synem Kasi, tylko po prostu Mikołajem. To mi odpowiadało, bo miałem szansę na wykreowanie swojego wizerunku wśród osób, na których bardzo mi zależy. Oczywiście osobom, które chciałyby mnie w przyszłości posłuchać albo teraz mnie słuchają, chciałbym pokazać siebie, nie tylko siebie z perspektywy mamy. Dostałem możliwość życia normalnie - mówił w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN

Z opowieści Katarzyny Nosowskiej dowiedzieliśmy się bowiem, że chłopak ma 23 lat, urodził się w 1996 roku, i niedawno wyprowadził się w domu, zrobił to za namową matki, która uznała, że to już pora. Krajewski wynajął mieszkanie i zaczął samodzielne życie. Nadal utrzymuje z matką dość intensywny kontakt, głównie telefoniczny. 

 - Zaszczycony, zestresowany, szczęśliwy. Taki miks uczuć szczerze mówiąc… Ale przede wszystkim szczęśliwy. Normalnie. Dla mnie to nie jest Nosowska z HEY, tylko moja Mama, która zawsze przy mnie była… Bez życia na scenie wciąż byłaby najwspanialszą Matką na świecie - opowiadał o matce i ich wspólnych występach.

Mikołaj Krajewski podąża śladami matki

W rozmowie z jednym z internautów wyznał tajemniczo, że możliwe, iż szykuje jakiś album muzyczny na wiosnę. Zobaczymy, więc co się wydarzy. Na razie gościnnie wystąpił na płycie mamy pod tytułem Basta. Krajewski czasami rapuje z nią na scenie. Mikołaj Krajewski przede wszystkim chce tworzyć muzykę i przede wszystkim skupia się na pisaniu tekstów.

 - Zagraliśmy kilka koncertów i za każdym razem to uczucie jest tak samo intensywne i nie mogę się nadziwić. I za każdym razem mówię ludziom ten sam tekst ze sceny: „Jeszcze nie zdążyłam schudnąć po ciąży, a on już tak wyrósł”. To jest właściwie jedyny komentarz. To już jednak mężczyzna, facet - wspomina Katarzyna Nosowska.

Na razie wiemy tylko, że chłopak próbuje swoich sił w modelingu, jego zdjęcie i profil pojawił się w ofercie jednej z agencji modeli. Początkujący model wziął już udział w kilku sesjach zdjęciowych, jednak największym zainteresowaniem mógł cieszyć się ze strony mediów. 

  1. Młoda aktorka M jak miłość ma słynną siostrę. Mało kto wie, że są rodzeństwem
  2. Kim jest Aleksander Chmielewski? Młody aktor ma słynnych rodziców
  3. Pamiętacie słynny playback z DDTVN? Przedstawiamy modelkę "grającą" na gitarze
  4. Kim jest Anna Komornica i co łączy ją z Zamachowskim?
  5. Adam Bielecki ratował Elisabeth Revol na Nanga Parbat. Co o nim mówi jego żona?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News