Wstrząsający dramat rodzinny w domu Katarzyny Kowalskiej. Córka wokalistki walczy o swoje

Wstrząsający dramat rodzinny w domu Katarzyny Kowalskiej. Córka wokalistki walczy o swoje Źródło: Screenshot z youtube.com/Telpol INFO

Katarzyna Kowalska twierdzi, że po urodzeniu swojej córki Aleksandry została pozostawiona przez partnera "na pastwę losu". Na szczęście sukces pomógł jej osiągnąć w życiu wysoki status, dzięki któremu zapewniła swojej córce godne życie. Teraz jednak Ola postanowiła nie dać za wygraną i walczyć o swoje. W ich rodzinie rozgrywa się właśnie prawdziwy dramat.

Katarzyna Kowalska wspiera swoją córkę jak tylko może. Ola w ostatnim czasie zdecydowała się walczyć o swoje i w tym celu wniosła do sądu sprawę przeciwko ojcu, którą ostatecznie wygrała. Decyzją instytucji Joriadis zmuszony został zwrócić jej alimenty, których dotychczas nie płacił na utrzymanie swojej córki.

Kostek Joriadison nie poważa jednak wyroków sądu, a przynajmniej tak twierdzi córka Kowalskiej, która w rozmowie z "Na Żywo" zdecydowała się na wstrząsające wyznanie. W ich rodzinie trwał dramat i ciągła walka. 

Katarzyna Kowalska wychowując Olę nie otrzymywała od partnera alimentów

Wielokrotnie nagradzana wokalistka wyznała, że odkąd urodziła swoją córkę,  jej były partner nie wspierał jej finansowo. Nie płacił alimentów, co było przecież jego obowiązkiem. Ponadto nie uczestniczył w życiu ich dziecka. To jednak wersja Kowalskiej, bowiem muzyk w rozmowie z "Faktem" twierdził coś zupełnie innego. Ponoć to Kowalska nie chciała, aby spotykał się on z Olą, choć tak naprawdę pragnął być ważną częścią życia swojej córki.

Niedawno Ola postanowiła podać ojca do sądu. Chciała, aby w końcu spłacił zaległe alimenty. Ostatecznie sprawę wygrała, lecz to jednak nie zakończyło problemów. Jak donosi "Plotek", Joriadis nie ma pieniędzy, aby spłacić alimenty. Ich suma, jak twierdzi były partner Kowalskiej, jest zbyt wysoka i zdecydowanie przewyższa jego zarobki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - O tym, że odbyła się jakaś sprawa i zasądzono ode mnie alimenty na rzecz Oli dowiedziałem się, gdy komornik zajął moje konto. Ja od razu zgodziłbym się na płacenie określonej kwoty, realnej w mojej sytuacji. To, co zasądził sąd, jest powyżej moich możliwości, nie stać mnie na takie alimenty - żalił się w rozmowie z "Faktem".

Czy w tej sytuacji córka zlituje się nad ojcem i da mu czas na zdobycie odpowiedniej kwoty? Dramat wciąż trwa i nic nie zapowiada, by sytuacja miała wkrótce się uspokoić. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Edyta Górniak ma KRÓTKIE włosy! Wygląda jak 20 LAT temu, gdy zaczynała karierę!
  2. Pola Raksa wciąż ZACHWYCA jak dawniej! Ma prawie 80 lat, a wygląda cudownie
  3. Kinga Rusin bez stanika szaleje na Dzikim Zachodzie. Zdjęcia w sieci
  4. Sablewska w kosmicznie drogich majtkach wyznaje miłość pośladkami. Oniemiejecie (FOTO)
  5. Żona uwielbianego bohatera "Na Wspólnej" umiera. Błaga już tylko o jedno, zostało jej niewiele czasu
  6. Tragiczny finał awantury w szkole podstawowej im. Króla Maciusia. Nie żyje uczeń, wstrząsające informacje Polsatu

Źródło: Plotek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News