Katatrzyna Kołeczek zagrała w Bridget Jones! Kim jest aktorka serialu Na wspólnej?

Katatrzyna Kołeczek zagrała w Bridget Jones! Kim jest aktorka serialu Na wspólnej? Źródło: youtube.com/COMEDY CENTRAL POLSKA

Katarzyna Kołeczek - kim jest była prowadząca programu Bake Off - Ale Ciacho? Na swoim koncie ma nie tylko wystąpienia w polskich produkcjach, ale też zagranicznych. Jak układa się jej kariera i życie prywatne?

Katarzyna Kołeczek urodziła się 30 listopada 1984 roku w Warszawie. Katarzyna Kołeczek nie tylko prowadziła telewizjone show,  jest również aktorką teatralną, a także występowała w najpopularniejszych polskich serialach, takich jak Barwy Szczęścia czy Na Wspólnej. W 2008 roku ukończyła Akademię Teatralną i została aktorką Teatru Polskiego, w którego spektaklach możemy zobaczyć ją do dziś.

Aktorka od lat związana jest z redaktorem naczelnym Przeglądu Sportowego, Przemysławem Rudzkim. W czerwcu zeszłego roku wraz z partnerem przywitali na świecie wyczekiwane, pierwsze dziecko, córka Marianna. 

 - Mój Skarb, nasza kochana Córeczka. To był trudny dzień, zaczął się o 5:00 i skończył o 20:21. Mama była najdzielniejsza, specjalna komisja rozstrzygnie, kto płakał dłużej, tata czy Marianna. Jest to najszczęśliwszy dzień w moim życiu - podzielił się radosną nowiną dumny tata.

Katarzyna Kołeczek - aktorka Na Wspólnej i Bridget Jones

Wystąpiła w popularnych polskich serialach, między innymi Hotel 52, M jak miłość, Złotopolscy, Ojciec Mateusz, Barwy Szczęścia. Przez szesnaście lat wcielała się również w rolę pracownicy salonu sukien ślubnych w Klanie. W serialu TVN Na Wspólnej wcieliła się w rolę Julii Zdrojewskiej, która jest przyczyną zamieszania w rodzinie Brzozowskich, kochanką Michała. Jest bezwzględna, aby uzyskać to, czego pragnie, nie cofnie się przed niczym.

 - Pierwszy film, który zrobiłam, zrobiłam trochę przez przypadek. Znalazłam ogłoszenie i wygrałam casting, który trwał bardzo długo, bo dwa miesiące – musiałam dosyłać różne nagrania, które nagrywałam w domu, więc było to trochę śmieszne. Ale jak pojawiłam się na planie okazało się, że gram z bardzo poważnymi aktorami, i że to jest świetna produkcja, którą kręciliśmy w Irlandii Północnej - wspomina aktorka.

Poza polskimi serialami zagrała również epizod w trzeciej części kultowego filmu z Renée Zellweger - Bridget Jones. Był to dość odważny epizod w międzynarodowym hicie, aktorka pojawiła się tam tylko kilka sekund, jednak została przez wielu zapamiętana, a wszystko za sprawą odważnej sceny, w której pokazała piersi. Aktorka wcieliła się tam w rolę członkini zespołu Poonani, którego bronił główny bohater Mark Darcy. W ramach podziękowania dziewczyny pokazały mężczyźnie nagie piersi.

 - Zostałam zauważona i wybrana spośród setek dziewczyn - powiedziała aktorka.

To nie jest jej pierwszy międzynarodowy sukces. Katarzyna Kołeczek zagrała już w kilku produkcjach o zasięgu europejskim, między innymi w brytyjskim serialu BBC Father Brown emitowanym we Włoszech i Francji oraz w filmach takich jak: May I Kill U, Cotton Candy czy Hard and Soft.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Pamiętacie Tomka ze Złotopolskich? Wiemy czym się dzisiaj zajmuje Piotr Szwedes
  2. Agnieszka Sitek: aktorka Złotopolskich. Co się z nią dzieje?
  3. Co studiowała Marcysia ze Złotopolskich? Legendarny serial TVP nadal wzrusza
  4. Marta Gabriel - Złotopolscy. Kim jest aktorka wcielająca się w kultową rolę?
  5. Joanna Żółkowska - aktorka Klanu. Ile ma lat gwiazda serialu TVP?
Następny artykuł