Druzgocząco szczere wyznanie Katarzyny Grocholi o byłym mężu. "To była ciężka szkoła życia"

Druzgocząco szczere wyznanie Katarzyny Grocholi o byłym mężu. "To była ciężka szkoła życia" Źródło: youtube.com/tvn

Katarzyna Grochola przerwała milczenie. Znana pisarka w dość mocnych słowach opowiedziała o prawdziwym koszmarze, jaki zgotował jej były mąż, który swoje piętno odcisnął przede wszystkim na psychice Doroty Szelągowskiej - córce autorki. Tak poruszających słów nikt nie mógł się spodziewać.

Katarzyna Grochola miała dość zagmatwane życie prywatne. Autorka bestsellerów przez wiele lat zmagała się z nowotworem, problemem alkoholowym, a także nieudanymi związkami, które odcisnęły piętno nie tylko na jej psychice, ale także córki - Doroty Szelągowskiej. Wyznanie artystki dotyczące drugiego męża pokazuje nieznany koszmar, z jakim przez trzy lata zmagały się dwie kobiety.

Katarzyna Grochola wspomina małżeństwo. Wielki koszmar autorki

Wydawać się może, że życie Grocholi jest przepełnione sukcesami. Pisarka od lat cieszy się popularnością, jej książki doczekiwały się adaptacji filmowych, a sama wystąpiła chociażby w "Tańcu z Gwiazdami". Mało kto zdaje sobie jednak sprawę, że nie zawsze było tak sielankowo, o czym świadczą choroba alkoholowa, nowotwór i nieudane relacje z mężczyznami. Szczególnie ten drugi mąż już na zawsze będzie się śnił pisarce po nocach.

- Drugie małżeństwo było kompletnym nieporozumieniem. Moją kompletną nieświadomością, za szybką decyzją. Nic o nim nie wiedziałam. Nie wiedziałam, że pije, że jego poprzednia żona uciekła. To była ciężka szkoła życia. Tylko trzy lata, które bardzo wpłynęły na moje i Doroty życie. Ona miała gorzej, bo była dzieckiem, a ja – że się tak wyrażę – to piekło jej stworzyłam, przenosząc ją z Warszawy w kompletnie nieznaną sytuację pod Grodzisk Mazowiecki półtora kilometra do kolejki WKD - mówi pisarka

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Drugi mąż był pedofilem

Ostatnio o drugim małżeństwie Grocholi zrobiło się głośno także z przyczyny zarzutów, jakie względem byłego ojczyma wystosowała gwiazda TTV - Dorota Szelągowska. Ikona telewizji bez ogródek w trakcie wywiadu z Magdą Mołek nazwała drugiego męża Grocholi pedofilem i alkoholikiem, co znalazło potwierdzenie w słowach pisarki.

- Różne wieści się pojawiły parę lat temu. Myślę, że moja córka ma teraz więcej informacji niż ja. Co mogę powiedzieć, kiedy prawdziwe ofiary nie chcą mówić? [...] Nie skrzywdził mojej córki. [...] Ale krzywdził ją w inny sposób - wyznała autorka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agata Duda w USA! Pierwsza Dama wygląda olśniewająco! Przyćmiła Melanię Trump [ZDJĘCIA]
  2. Wiadomo, na co chorowała Irena Szewińska! Przyczyny śmierci legendarnej olimpijki są STRASZNE. Aż trudno w to uwierzyć
  3. Niemożliwe! Synek Marty Kaczyńskiej nie nazywa się tak, jak wszyscy myśleli. Oto jego prawdziwe imię
  4. TVP i Polska w żałobie. Nie żyje legendarny komentator sportowy, miał 70 lat
  5. Przez 20 lat więził i gwałcił swoją pasierbicę. Jej życie zamienił w piekło, musiała urodzić 9 dzieci
  6. Dondald Trump: Niewiele krajów może dołączyć do ruchu bezwizowego, ale Polska jest jednym z nich

Źródło: Viva

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News