katarzyna glinka(1)
fot. instagram.com
Karol Zaborowski - 19 Grudnia 2018

Kasia Glinka pokazała nowego partnera! Każda kobieta pragnie takiego KSIĘCIA

Katarzyna Glinka dzięki swoim licznym rolom w serialach zyskała naprawdę imponującą ilość fanów. Jednak teraz aktorka zachwyciła wszystkich swoim wywiadem, którego po raz pierwszy udzieliła wraz z nowym partnerem.

Katarzyna Glinka znana jest ze swoich występów w wielu kultowych serialach. Widzowie mogli ją oglądać w takich produkcjach jak "Pierwsza miłość", "Klan", "Samo życie" czy "Na dobre i na złe". Teraz aktorka występuje przede wszystkim w "Przyjaciółkach" oraz "Barwach szczęścia". Nie oznacza to jednak, że jest to jej jedyne zajęcie. Jednak teraz oczy wszystkich są zwrócone w stronę jej najnowszego partnera, który mógłby zawrócić w głowie nie jednej kobiecie.

Katarzyna Glinka nareszcie pokazała się z ukochanym

Coraz więcej polskich gwiazd decyduje się na nieupowszechnianie swojego życia prywatnego. Tyczy się to zarówno partnerów, jak i całych rodzin. W ten sposób celebryci, chcą uchronić swoich bliskich od trudu życia pod ciągłą presją fleszy aparatów. Jednak nie zawsze podoba się to fanom, którzy wprost uwielbiają śledzić życie swoich ulubionych gwiazd. Oczywiście niektórzy preferują zupełnie inne zachowania i na ich profilach w mediach społecznościowych można prześledzić całe lata ich życia. W niektórych przypadkach wiemy nawet, o której ktoś wstał, a także co jadł na śniadanie, itp. W ten sposób wielu celebrytów praktycznie całkowicie obdarło się z prywatności. Katarzyna Glinka bardzo szczątkowo podawała wszelkie informacje dotyczące jej aktualnego partnera. Na profilu instagramowym aktorki na próżno szukać, chociażby jednego zdjęcia zakochanej pary. Jednak Glinka podczas gali Szlachetnej Paczki pojawiła się u boku swojego wymarzonego mężczyzny.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Barbara Kurdej-SzatanBarbara Kurdej-Szatan i sekrety jej związku. Nie uwierzysz, jak poznała męża!Czytaj dalej
Wybrańcem aktorki okazał się były lekkoatleta i twórca Runmagedonu Jarosław Bieniecki. Partner Glinki to popularny, bogaty i niesamowicie przystojny biznesmen. Okazuje się, że jego firma już od lat angażuje się we wspólną pracę wraz ze Szlachetną Paczką. Oczywiste więc było, że mężczyzna otrzyma zaproszenie od nich, a gdy wyszło na jaw, że wraz z Glinką stanowią parę, to zaproszenie poszerzyło się o kolejną osobę. Fanki aktorki są wprost wniebowzięte jej nowym ukochanym i przyznają, że to książę z bajki, o którym marzy każda kobieta. Miejmy nadzieję, że czekają ich długie wspólnie spędzone lata, w których nie zabraknie masy radości i szczęścia i gorącego uczucia.Obrazy Pikio screen tvn playerZOBACZ TAKŻE:
  1. Tragedia. Uwielbiana księżna jest śmiertelnie chora, umiera
  2. Gdzie mieszka Anna Lewandowska? Wiele osób naprawdę mocno się dziwi
  3. Ile lat ma Katarzyna Dowbor? Gdy internauci to odkryli, złapali się za głowy
  4. Wojewódzki mistrzowsko dogryzł Lewandowskiej! Popłaczecie się ze śmiechu
  5. Fanom Michała Wiśniewskiego pociekły łzy. Nie mogą w to uwierzyć
.Córka Kaczyńskiej wzbudza kontrowersje! Tego o niej nie wiedzieliśmyCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News