Katarzyna Glinka
East News TRICOLORS
Mateusz Sidorek - 8 Maja 2020

Katarzyna Glinka urodziła. Znamy płeć i imię dziecka

Katarzyna Glinka wreszcie urodziła. Aktorka w wieku 43 lat wydała na świat drugie dziecko. Chociaż dba, by jej prywatne życie nie było za bardzo dostępne mediom, tym razem trochę się otworzyła. Glinka nie tylko zdradziła imię nowo narodzonego dziecka, ale pokazała również jego zdjęcie, które możemy zobaczyć w mediach społecznościowych. Radosną nowinę przekazał portal Pomponik.pl.

Wszyscy fani czekali na moment, w którym Katarzyna Glinka będzie mogła przekazać radosną nowinę. Wreszcie ta chwila nadeszła. Aktorka urodziła drugie dziecko i oboje mają się dobrze. Kobieta musi być bardzo szczęśliwa, bo na chwilę zapomniała o ukrywaniu swojego życia prywatnego i podzieliła się zdjęciem w mediach społecznościowych.

KacperekPrzerwano poszukiwania 3,5-letniego Kacperka. Policja przekazała smutny komunikatCzytaj dalej

Katarzyna Glinka miała wiele powodów do zmartwień. Zaszła w ciążę w zaawansowanym wieku (43 lata), co niesie większe ryzyko pojawienia się u dzieci chorób i zespołów wad wrodzonych. W dodatku aktorka obawiała się również, że będzie musiała rodzić sama. W związku z pandemią koronawirusa szpitale zastosowały specjalny rygorystyczny regulamin i zawiesiły możliwość odbywania się porodów rodzinnych.

Katarzyna Glinka ma już drugiego synka

Katarzyna Glinka jednak może mówić o dużym szczęściu. Wszystko ułożyło się tak, jak chciała. Zakaz porodów rodzinnych jest już stopniowo znoszony przez szpitale. Aktorka mogła cieszyć się towarzystwem męża podczas tej wielkiej chwili. Jej dziecko urodziło się zdrowe. Okazało się, że artystka po raz drugi wydała na świat syna. Zdradziła też jego imię.

- Mój drugi syn jest już z nami. Leo. Jesteśmy przeszczęśliwi! Marzenia spełniają - treść wiadomości aktorki cytuje portal Pomponik.pl.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

KobietaKobieta chora na nowotwór wzięła ślub w szpitalu. Następnego dnia jej męża spotkała największa tragediaCzytaj dalej

Przez długi czas Katarzyna Glinka niechętnie rozmawiała z mediami o swoim życiu prywatnym. Niewiele mówiła również o swojej drugiej ciąży, którą przez długi czas ukrywała w tajemnicy. Najwyraźniej aktorka chciała przejść przez wszystko w otoczeniu bliskich i bez zbędnego rozgłosu, który mógłby jedynie spotęgować uczucie stresu. Najważniejsze jednak, że wszystko skończyło się szczęśliwie, a małego Leona z mamą możemy zobaczyć na jej Instagramie.

Dzisiaj grzeje:

1. Nagła decyzja ministerstwa, w przyszłym tygodniu zniosą ważny zakaz? Jest jeden warunek

2. Ministerstwo Edukacji zmienia terminy rekrutacji do szkół. Uczniów czekają poważne zmiany, nie będą zachwyceni

Katarzyna Glinka podobnie jak Anna Lewandowska, o której pisaliśmy niedawno, poród ma już za sobą. Na ten wielki dzień czeka jeszcze Małgorzata Rozenek, którą cały czas wspiera Radosław Majdan.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Często pocisz się w nocy? Uważaj, ponieważ może być to objawem niebezpiecznych chorób
  2. Media przekazały Polakom tragiczne informacje. Nie żyje 18-letnia gwiazda, miała przed sobą całe życie
  3. Wszyscy do końca wierzyli w szczęśliwy finał. Niestety, ciało ich syna wyłowiono z rzeki
  4. Na obrazku chowa się kot, ale mało kto potrafi go odnaleźć. Większość poddaje się po kilku minutach
  5. Śmierć Ewy Żarskiej nie była przypadkiem? Najbliżsi nie wierzą w samobójstwo, przedstawiają dowody
  6. Jeszcze lepsze wieści niż zakupy w Biedronce w każdą niedzielę. Jutro wyjątkowe okazje

InformacjeDramatyczne informacje ws. Kacperka, nikt o nich nie mówi. Ujawniono bardzo przykre szczegółyCzytaj dalej

źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News